Gjuhë

Topic-icon Pyetje Scenery.

më shumë
7 muaj 3 ditë më parë # 1481 by KelvinH

Me shkarkimin Handley Page RAF Victor (i cili fluturon me të vërtetë mirë), ka një video të një ngritje nga Tengah dhe duke zbritur në Changi, të dy në Singapor.
Por nga vjen nga ju lutemi skenari i shkëlqyeshëm? A e di dikush?
Faleminderit

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: tonyke

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.178