Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Kujdes ju lutem lexoni para mbi postimet / Kujdes Veuillez lire avant de poster

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë - 1 10 vjeçare muaj më parë # 131 by Gh0stRider203

Mirë se vini në Forumin Rikoooo për FSX / FSX avulli Edition.

Ju lutem vini re, se ky forum është një anglisht, dhe vetëm Anglishtja është folur këtu.

Për atë franceze, ju lutem shkoni këtu: www.rikoooo.com/fr/forum/

Falemnderit :)

~ ~ GhostRider203

************************************************** ************************************************** *************

Bienvenue sur le forum Rikoooo derdh FSX / FSX avulli Edition.

Notez que ce forum est l'albanais, et que l'albanais est Parle ici .: www.rikoooo.com/fr/forum/

falemnderit :)

~ ~ GhostRider203

(Përkthim via google kështu që nëse është e gabuar të fajësojnë ata)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Redaktimi i fundit: 1 vit 10 muaj më parë nga Gh0stRider203.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.040
Gjuhë