Gjuhë

Topic-icon Pyetje Autopilot Falcon50

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 138 by FVS

Kam shkarkuar për FSX forca ajrore 747 Një pak ditë më parë ...
Në kabinën kam vërejtur modulin autopilot 50 të Falcon, panelin apo atë që ndonjëherë emri është ...
Pyetja ime :
A mund ta përdor këtëFalcon50 Autopilot për aeroplanët e tjerë gjithashtu dhe çfarë duhet të bëj për të marrë këtë në aeroplanin tim tjetër për të punuar, a e di dikush ... ?????

shih shtojcën ....

Shtojca nuk u gjet

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 139 by FVS

Kam shkarkuar për FSX forca ajrore 747 Një pak ditë më parë ...
Në kabinën kam vërejtur modulin autopilot 50 të Falcon, panelin apo atë që ndonjëherë emri është ...
Pyetja ime :
A mund ta përdor këtëFalcon50 Autopilot për aeroplanët e tjerë gjithashtu dhe çfarë duhet të bëj për të marrë këtë në aeroplanin tim tjetër për të punuar, a e di dikush ... ?????

Attachments:
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, luis1245

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 168 by Gh0stRider203

PO! Ti mundesh. E kam bërë atë para vetes. ka qenë një kohë, por me shpresë kjo ndihmon ...

simviation.com/paninstall.htm


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: FVS

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 169 by Gh0stRider203

btw vjen keq për mos përgjigjur më herët. Nuk e pashë postimin tënd. Gabimi im :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: FVS

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 174 by FVS

Thx shumë për përgjigje, unë do të përpiqet për të marrë atë fikse ....

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 175 by Gh0stRider203

Good luck! :)lemme e di nëse ky artikull është fare i dobishëm. Ashtu siç thashë, e kam bërë më parë ... por është lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë - 3 vjet 1 muaj më parë # 176 by FVS

Gh0stRider203 ka shkruajtur: Fat i mirë! :)lemme e di nëse ky artikull është fare i dobishëm. Ashtu siç thashë, e kam bërë më parë ... por është lol


Kam arritur të marr panelin Autopilot Falcon50 në aeroplanë të tjerë, tani unë mund të fluturoj me aeroplan në ekran të plotë dhe të përdor Falcon50 Autopilot në një nën-ekran të vogël poshtë në pjesën e poshtme ... Shih imazhin e bashkangjitur ... përshëndetjet nga Holanda .....:-)

Attachments:
Redaktimi i fundit: 3 vjet 1 muaj më parë nga FVS.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.127