Gjuhë

Topic-icon shkrirë Mirë se vini në rruga e 787 & Misteri Freeware Chaseplane

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 145 by TheGreatFlyer

Përshëndetje, Mirë se vini në rrugë të 787 qëllimi ynë është për të gjetur më të mirë freeware 787 dhe ndjekje aeroplan,

Bëj një kanal të vërtetë i aviacionit është shumë i vogël edhe pse subs 0-10 i dëshiroj që ai të mund të rritet. I saj Jake Riviera quajtur
I shpenzojnë më të madhe të ditës sime të FSX (lojtar të vetëm) I cant bashkohen VATSIM, sepse edhe pse i provuar kënduar deri did not shtypni termat & kushtet dhe unë u dehur
dehur keq.

Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 160 by Gh0stRider203

Unë personalisht nuk fluturojnë 787 (shumicën e kohës sime fluturimit është në 747-400LCF dhe 747-800F), por unë do të bëj disa gërmime arkeologjike më vonë sot :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.195
Gjuhë