Gjuhë

Topic-icon Pyetje CalClassics ....

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 193 by PAYSON

Kam lexuar dhe mbërthyer në "read-mua" për Connie Rikoooo së. Unë nuk e di se sa ju jeni në gjendje të fluturojnë atë, dhe me sa duket, të bëjë atë mirë. Unë shkova në CalClassics, por është e të gjithë avionët 2004, 2000, dhe 98. Unë nuk fluturojnë asgjë, por gjëra FSX, përveç për të luftuar, atëherë unë jam shumë e shumë një djalë Ubisoft. Faleminderit për info, edhe pse. I really appreciate ndihmën tuaj. (Në Electra është në rregull)
Regards, PAYSON

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.220
Gjuhë