Gjuhë

Topic-icon Pyetje CLS DC-10-30F Rishikimi

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 195 by Gh0stRider203

Nuk do ta gënjej, unë jam një tifoz i zogjve motor 3. Gjithmonë kanë qenë. Ju rrallë do të më shohësh në asgjë me pak se motorët 2.

Kjo është një zog të vërtetë e bukur. vjen me një shumë të liveries, me të vërtetë të detajuar bukur, trajton e madhe por ka pak e një problemi me të ...

Ju shikoni, max-varg në këtë zog është e shënuar si 6,600 mi; Max Fuel është e shënuar si gal 36,650 SHBA; dhe max marrë-off peshë është e shënuar si 572,000 lbs.

Megjithatë, në qoftë se ju shikoni në FSX ... kjo tregon Max peshë bruto si 558,000lbs dhe lëndë djegëse max lejueshme si gallons 32,368, një diferencë prej gallons 4,282.

Tani për tani unë jam duke bërë një fluturim 6305.0 nm, dhe unë jam poshtë për 7% të majtë. Unë kam qenë cruising në Mach .82 (e cila është shpejtësia tipike lundrimit) në 35,000 këmbët, dhe mori off me tanke të plotë. S'është nevoja të thuhet ... unë nuk është gonna të bëjë atë orë të mbetura 4.5 w / o që ka të furnizohem ....

Kam mesazhi CLS për të parë nëse ata janë të vetëdijshëm për këtë, dhe jam duke pritur për të dëgjuar përsëri.

A nuk është bërë një qasje ILS akoma (nuk përdoret për këtë autopilot lol kjo është um lol ndryshme), por unë nuk pres që të jetë shumë e vështirë për të bërë.

Deri tani edhe pse .... Unë do të të jap këtë zog një A- bukur (yeah ndryshuar mendjen time lol). Sapo kam instaluar atë nga këtu nga Thomas Ruth, unë do të vënë një shqyrtim në atë një lol Kjo mund të jetë një ditë apo më shumë si unë rrallë më pak se një fluturim max me rreze kur është fjala për ngarkesë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Gh0stRider203.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 199 by Gh0stRider203

ILS është mjaft i hapur në këtë zog, fatmirësisht. Dhënë I përdorur shkurtesat e tastierës, por ende lol ende asnjë përgjigje nga CLS ....


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.092
Gjuhë