Gjuhë

Topic-icon Pyetje anije ...

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 197 by PAYSON

I sigurt se do të donin të shihnin një ose dy transportuesit avionëve Luftës së Dytë Botërore.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 198 by Gh0stRider203

ya di se nuk është një njeri i keq ide! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 202 by PAYSON

Çfarë nuk është në dashuri? A kam te drejte? 1 ose 2 Luftës së Dytë Botërore flotës zgarë. A nuk merrni më të gabuar, unë dua Slammin 'në kuvertën që kemi tani, por kjo është pak a shumë ez me të fundit Corsair (edhe pse jo një avion Luftës së Dytë Botërore, ajo e përdorur të njëjtat transportuesit). I fundit në aeroplanë zgarë është një goooody. Sigurisht, të gjitha macet e Grumman mbajë një vend të veçantë në zemrën time. Unë kam një version FSX të asaj që duket si të jetë një Bitchin 'Luftës së Dytë Botërore sipërme të sheshtë, thjesht nuk mund ta kuptoj se si të instaloni atë. Ajo nuk ka të njëjtën installer Rikooo ka. Got për të drejtuar, (fjalë për fjalë, mori për të bërë disa joggin ')
Mbrapsht në retë, PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 207 by Gh0stRider203

Unë nuk mund të pajtohem më shumë. gjithmonë kënaqësi për të provoni dhe për të mbajtur gjërat autentike të jetë e mundur :)

Unë sinqerisht do të ketë asnjë ide se si për të instaluar atë flotën pa pasur skedarin para meje. Unë vetëm mund të supozojmë që ju do të instaloni atë në dosje pamje, dhe në qoftë se ajo nuk është shtuar automatikisht në FSX, pastaj shtoni atë në dorë ...


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.214
Gjuhë