Gjuhë

Topic-icon Motorët Project Airbus A321 mbyllen pas ngritjes

më shumë
Orë 1 17 vit më parë # 223 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë kam shkarkuar Pack Airbus A320 Family Mega. I kemi testuar të gjitha modelet (A318, A319, A320, A321), por kur kam fluturim me A321 motorët e saj të mbyllur menjëherë pas rrota të zbres në tokë. aeroplanët e tjera të këtë paketë nuk e kanë këtë problem kjo është vetëm në A321. I kam ndjekur listë e plotë dhe u motorë më me metodën e duhur. Unë nuk e di se çfarë është e gabuar atëherë. Ju lutem më ndihmoni me këtë.


Kompjuteri im i ri: CPU: AMD Ryzen 7 1700X | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blue HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: joval

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 16 vit më parë # 224 by Gh0stRider203

Unë nuk mund të bëjë më shumë që unë jam në mes të një fluturimi si ne flasim (Lfrg - KDFW) në 747-400LCF, por një herë unë të tokës, unë do të shkarkoni këtë dhe të marrë një vështrim në atë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 14 vit më parë # 225 by Tonny0909

Ju duhet të vendosni ELAC2 Off në seksionin FLT CTL- në panelin upperhead. Të tjera tre vendosur ON. (Sec 2,3 dhe FAC2)

Dhe të mësojnë Airbus ligjeve fluturimit:

www.airbusdriver.net/airbus_fltlaws.htm

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, JonesyMcJonesFace

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 12 vit më parë # 226 by JanneAir15

Faleminderit shumë! Unë do të provuar atë.


Kompjuteri im i ri: CPU: AMD Ryzen 7 1700X | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blue HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 12 vit më parë # 227 by JanneAir15

Jo, ajo nuk ka punuar. Unë ende kam të njëjtin gabim "Generator 1, Generator 2 dhe Hydraulics 1 # 2" janë shënuar të kuqe në ekran info.


Kompjuteri im i ri: CPU: AMD Ryzen 7 1700X | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blue HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 11 vit më parë # 228 by JanneAir15

Nuk ka nevojë për të ndihmuar anymore! I fiksuar problemin. Tonny0909, ju jeni të drejtë, por ELAC2 është e vetmja FLT CTL kaloni ju duhet të keni OFF. çelsin e tjera që ju duhet të ketë në! (Duke përfshirë edhe pjesën e majtë të panelit upperhead) Kjo është ajo! Por ju falënderoj për ndihmën tuaj Tonny0909.


Kompjuteri im i ri: CPU: AMD Ryzen 7 1700X | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blue HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 10 vit më parë # 229 by Tonny0909

E pra unë tha se në postin tim origjinal:

"Të tjera tre set ON. (Sec 2,3 dhe FAC2)"

Ata janë në kur "OFF" nuk është treguar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 9 vit më parë # 230 by Dariussssss

Kënaqur të shoh këtë një të tillë zgjidhet. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë më shumë, le të na njohin.

Qielli i pastër.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Orë 1 5 vit më parë # 234 by Gh0stRider203

Dariussssss shkroi: Gëzuar për të parë këtë një të tillë zgjidhet. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë më shumë, le të na njohin.

Qielli i pastër.


I dytë që!

Stërmadh ju falënderoj për të Tonny0909 për ndihmën e tij! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.188
Gjuhë