Gjuhë

Topic-icon Pyetje Motorët Project Airbus A321 mbyllen pas ngritjes

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 223 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë kam shkarkuar Pack Airbus A320 Family Mega. I kemi testuar të gjitha modelet (A318, A319, A320, A321), por kur kam fluturim me A321 motorët e saj të mbyllur menjëherë pas rrota të zbres në tokë. aeroplanët e tjera të këtë paketë nuk e kanë këtë problem kjo është vetëm në A321. I kam ndjekur listë e plotë dhe u motorë më me metodën e duhur. Unë nuk e di se çfarë është e gabuar atëherë. Ju lutem më ndihmoni me këtë.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: joval

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 224 by Gh0stRider203

Unë nuk mund të bëjë më shumë që unë jam në mes të një fluturimi si ne flasim (Lfrg - KDFW) në 747-400LCF, por një herë unë të tokës, unë do të shkarkoni këtë dhe të marrë një vështrim në atë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 225 by Tonny0909

Ju duhet të vendosni ELAC2 Off në seksionin FLT CTL- në panelin upperhead. Të tjera tre vendosur ON. (Sec 2,3 dhe FAC2)

Dhe të mësojnë Airbus ligjeve fluturimit:

www.airbusdriver.net/airbus_fltlaws.htm

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, JonesyMcJonesFace

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 226 by JanneAir15

Faleminderit shumë! Unë do të provuar atë.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 227 by JanneAir15

Jo, ajo nuk ka punuar. Unë ende kam të njëjtin gabim "Generator 1, Generator 2 dhe Hydraulics 1 # 2" janë shënuar të kuqe në ekran info.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 228 by JanneAir15

Nuk ka nevojë për të ndihmuar anymore! I fiksuar problemin. Tonny0909, ju jeni të drejtë, por ELAC2 është e vetmja FLT CTL kaloni ju duhet të keni OFF. çelsin e tjera që ju duhet të ketë në! (Duke përfshirë edhe pjesën e majtë të panelit upperhead) Kjo është ajo! Por ju falënderoj për ndihmën tuaj Tonny0909.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 229 by Tonny0909

E pra unë tha se në postin tim origjinal:

"Të tjera tre set ON. (Sec 2,3 dhe FAC2)"

Ata janë në kur "OFF" nuk është treguar.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 230 by Dariussssss

Kënaqur të shoh këtë një të tillë zgjidhet. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë më shumë, le të na njohin.

Qielli i pastër.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 234 by Gh0stRider203

Dariussssss shkroi: Gëzuar për të parë këtë një të tillë zgjidhet. Nëse keni nevojë për ndonjë gjë më shumë, le të na njohin.

Qielli i pastër.


I dytë që!

Stërmadh ju falënderoj për të Tonny0909 për ndihmën e tij! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.137
Gjuhë