Gjuhë

Topic-icon Pyetje Avia 57 për FSX

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 231 by Dariussssss

Shkurtër dhe të thjeshtë.

Unë do të doja për të parë avionin Avia 57 për FSX. I pëlqen atë avion aq shumë.

Nuk është i njëjti avion këtu për FS2004, por jo për FSX. Prandaj te lutem. : Cheer:

Thanks in advance.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 236 by Gh0stRider203

Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 240 by Dariussssss

Thanks Gh0st.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 ditë më parë # 241 by Gh0stRider203

Ju bast. mori me pak. Është gjetur një video me një lidhje në përshkrimin por kjo lidhje nuk arriti të jetë legit SO kam bërë disa më shumë gërmime arkeologjike :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.205
Gjuhë