Gjuhë

Topic-icon Pyetje A330 Pack Mega

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 232 by Numan28

Përshëndetje! Unë kam shkarkuar Paketa A330-300-200.
Por nuk ka VC në Turkish Airlines tim A330-300:
A mund të më ndihmojë dikush?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 233 by Dariussssss

Ka dy versione në paketën, njëri është bërë nga POSKY, se nuk ka një QV. Një tjetër i bërë nga Thomas Ruth ka një QV.

Nuk shqetësohet, nëse çdo gjë është instaluar si duhet, ju duhet të dyja.

Le ta dinë se nëse ka ndonjë probleme të tjera.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 235 by Numan28

Cili prej tyre është versioni POSKY dhe që është version Thomat Ruth?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 238 by Dariussssss

Kur ju shkoni për të zgjedhur avionin, ka 3 rënie-down listat, apo menutë: prodhues avion, botues dhe lloji avionit. Klikoni mbi botuesin, zgjidhni Thomas Ruth. Mos u shqetësoni nëse ju shihni Thomas Ruth-Luis Quintero, kjo është e njëjta gjë.

Shpresoj se kjo ndihmon.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 239 by Numan28

A nuk ka a330-300 ose 200 me vende pasagjerëve dhe QV?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 242 by Dariussssss

huh .... nuk ka dhënë për këtë, me të vërtetë. Ashtu si thashë, A330 nga TR vjen me QV, por e bën atë të ketë një kabinë të pasagjerëve, me të vërtetë nuk e di. Unë kam një të njëjtën paketë instaluar, por pasi që unë nuk e kujdesit në lidhje me kabinë, unë nuk isha duke kërkuar për të.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 243 by Numan28

Por nuk ka A330-300 nga Thomas Ruth ka në versionin posky, dhe ju tha se ata janë pa QV

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 244 by Dariussssss

...Oh njeri.....

OK, së pari -Japë më lidhjen në paketë avion që shkarkuat
Së dyti, është ajo nga këtu apo diku tjetër?
Së treti, a është instaluar saktë?

Kjo është një e kam: http: //www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/799

dhe tani, në FSX tim unë kam një TR A330-300 dhe drejtimin. Pra, të na japë më shumë informacion.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 245 by Gh0stRider203

Dariussssss shkroi: tani, në FSX tim unë kam një TR A330-300 dhe drejtimin. Pra, të na japë më shumë informacion.


ok pra, unë jam në gjashtë tuaj në një F-14, sidewinders bllokuar mbi ju që ju keni qenë të shpallur një objektiv armiqësore ..... unë kam qenë dhënë viston për të zjarrit, nëse ju bëni një veprim i gabuar .....

:P


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 246 by Dariussssss

Çfarë kam bërë gabim? Unë me të vërtetë e bëri më të mirën për të ndihmuar këtu. Nëse kam thënë apo bërë diçka të gabuar, unë kërkoj falje për këtë, por unë me të vërtetë nuk mendoj se kam bërë.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.241
Gjuhë