Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm linjat ajrore virtuale, Ju lutem ndihmë!

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 249 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë jam i interesuar për ato linjat ajrore virtuale. Unë tashmë e di diçka rreth tyre kështu që këtu është ajo që unë ende duan të dinë. Kështu që unë dua të di se çfarë programe ju duhet të keni dhe pastaj në qoftë se ju e dini diçka gjëra të tjera të rëndësishme unë duhet të dini të më thoni. Por unë mendoj se kjo është e gjitha. Oh! dhe në qoftë se ju keni disa rekomandime virtuale ajrore ata janë të mirëpritur!

- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 250 by Dariussssss

Para së gjithash, përshëndetje dhe të mirëpritur të Forumit.

Për fillim, ju keni nevojë për një imitues fluturimi. Ka disa prej tyre, dhe se zgjedhja varet nga PC që ju keni, më saktësisht Microsoft Flight Simulators 2004 dhe FSX, X-aeroplan dhe P3D. Ata janë të gjithë payware, kështu që ju duhet të mendoni për atë pjesë si. Nuk është një sim fluturim freeware, por kjo është seriozisht e keqe, kështu që unë shprehi shqetësojë edhe për të shpjeguar në lidhje me të.

Pastaj në varësi të linjës ajrore, ju do të duhet disa aeroplanë. fundit, është klienti ACARS. Se një gjithashtu ndryshon nga një VA në një tjetër. Disa kanë veta, klientët e tyre doganore. Ato që nuk e bëjnë, kryesisht përdorin disa klientë shumë të vjetra dhe të keq jo të besueshme

Për më tepër, ju mund të kenë nevojë disa shtesa për të përmirësuar disa aspekte të sim tuaj fluturimit, por si i tha, kjo është vetëm mundësi.

Qielli sigurt.

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 251 by Gh0stRider203

Unë personalisht do të sugjeroja FSX, edhe pse në këtë pikë .... ju do të keni për të marrë atë nëpërmjet Steam për të mirë të njohurive të mia MS nuk e mbështesin Version Disk anymore. Unë jam gonna të jetë i hapur .... çmimi për Steam Edition është një freaking vjedhin! I paguar $ 60 për FSX: Gold Edition (Deluxe + Acceleration dhëna), dhe ju jeni duke paguar shumë më pak kështu ya. ONE downside për këtë nuk është ALL payware do të punojë, por për të njohuri tim kjo është një listë e shkurtër.

Unë jam në të vërtetë pronari / CEO i American Airways VA dhe, ndërsa ju jeni të mirëpritur për të blerë ndonjë avion payware që ju dëshironi, ne nuk të kërkojë nga ju për të blerë avionë të jetë pjesë e VA. Nëse të gjithë ju duhet / dua është freeware, unë jam i ftohtë me këtë. Mënyra unë shoh atë ... jeta mund të jetë një B të plotë * tch ndonjëherë, kështu që pse të bëjë atë më shumë të një? lol

Unë jam një djalë mjaft i hedhur-mbrapa. Unë të përpiqet tim më të mirë për të punuar me pilotët e mia, dhe unë ofrojnë shpërblime të caktuara për ata që janë aktiv (duke filluar nga bonuset "monetare" për të pasur një avion të caktuar për vetëm ata). Ne jemi të vërtetë në bazë të en anglisht (si në qarkun lol) vend, dhe të përdorin e tyre ndjekja fluturimi software (e cila është shumë e lehtë për t'u përdorur btw). Plus, unë mund të furnizojë me të gjithë avionët e freeware ne përdorim (edhe pse një pjesë e saj është në këtu lol)

Ndërsa unë bëj kryesisht ngarkesave gjatë çoj, pasi kjo është ajo që e bën VA shumica e $, unë le pilotët e mia të vendosë se çfarë është ajo që ata dëshirojnë të bëjnë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.175
Gjuhë