Gjuhë

Topic-icon Pyetje Udhëtari i cili u ul një avion

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 272 by Colonelwing

Mayday pasagjerin që zbarkoi një aeroplan!
Man tokat avionit të vogël, pasi shoku i tij piloti ka një Heartattack

https://www.youtube.com/watch?v=Ng3ULAsAUB4

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 277 by Dariussssss

Epo, kjo ishte e madhe. Te lumte.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë - 3 vjet 1 muaj më parë # 281 by Colonelwing

Kjo pasagjerëve duhet të reconize si një hero ,, Unë pajtohem me SAR Lt!
Ai mbetet shumë i qetë si rënia e natës ,, që është totaly tmerrshëm për të parë këtë sa më shumë do të
kanë panik me jashtë formimin e duhur fluturues në dorë

Redaktimi i fundit: 3 vjet 1 muaj më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 282 by Dariussssss

Duke folur për panik, ka një regjistrim ATC në YT, të lehtë për të gjetur. Guy është fluturues diçka të vogël, si Cessna, dhe nga askund shkon në një tezgë të keqe, dhe freaks OUT. Krejtësisht të qeshur. Dhe, vërtet ai është një pilot.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 283 by Colonelwing

Unë mendoj se unë e di një treguar tuaj në ,,, ka pa se njëri unë mendoj ...

Betwen ju dhe unë ,, në karrierën time në kohën që unë u pyesin se si disa civil mori licencën e tyre private
dhe se si të vijnë ata po fluturonin në të njëjtin hapësirës ajrore të kontrollit siç ishim në. Its ende dridhen më lart
vetëm për të menduar për të ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 290 by Gh0stRider203

vetëm wow .... vërtetë e mahnitshme!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 291 by Dariussssss

Këtu kemi një thënie '' Ko ti dade vozacku '' .. në përkthim .. mirë mirë është e mundur ... '' Kush dreqin ju dha atë licencë? '', Dhe unë mendoj se ai thotë shumë. :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 295 by Colonelwing

Good një Dariussssss ,,, këtu thënia e vjetër do të jetë ,,, ata e mori atë si një dhuratë nga një kuti CrakerJACK ,,,

Gh0stRider203 ,,, po mahnitshme ,, apo një lloj mrekullie në një mënyrë të ...
Duket si shoku i tij (të vdekurit piloti RIP) u kujdes për të dhe e bëri të ndihmuar atë të marrë këtë aeroplan në mënyrë të sigurtë në tokë.

kurrë nuk do të dini ,,, por një gjë është e mirë për sigurt ,,, jo shumë kohë një të shkuar pas kësaj ngjarjeje këtë Gentelmen filluar tij
Private trajnimi pilot të licencës. Një gjë shumë e mirë po të them.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 329 by Gh0stRider203

yeah, unë do të pa dyshim të duhet të bien dakord aty, kolonel :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: superskullmaster
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.252