Gjuhë

Topic-icon Pyetje Me përsëri ... Luftës së Dytë Botërore

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 278 by PAYSON

Është mua përsëri. Unë kam qenë vetëm spitballin 'dhe veten nëse ka pasur ndonjëherë një përpjekje për të bërë një pjesë të Luftës së Dytë Botërore. Për pjesën më të madhe, askush nuk e ka pasur ndjenjën e fluturimit ndonjë aeroplanë nga ajo epokë. Kjo ndoshta do të jetë një përvojë krejt të re, për të mbështetur off çdo tani dhe pastaj nga Mach 2 - 3, dhe të gëzojnë ndjenjën e ulje në një krye të vjetër / të madhe të sheshtë në vend të uljes mucho / Fasto në kuvertën angled. Unë tani Unë për një do të gëzojnë të paturit e një flotë të vogël zgarë. (Në Corsair që kemi tani është një shumë e fun. Unë kam një model metalike cast e një prej skemave të bojës.)
Regards, PAYSON1

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 288 by Gh0stRider203

Unë jam 1000% në favor të kësaj!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 297 by PAYSON

Një mijë PERCENT? !!!!!? WOW, ajo duhet të jetë gjë tjetër Comin 'rrugën tonë; -]

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 328 by Gh0stRider203

vërtet unë kryesisht fluturojnë jumbos për VA tim .... por unë nuk dua Birds Luftës së Dytë Botërore :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.232
Gjuhë