Gjuhë

Topic-icon Pyetje rekomandimet aeroplan

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë - 3 vjet 1 muaj më parë # 292 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë kam një pyetje përsëri. Dua një Airbus A380, por ka shumë prej tyre (payware dhe freeware). Unë do të doja të di që një unë duhet të merrni. Nuk ka rëndësi është payware ose freeware për aq kohë sa është e mirë.
Dhe në qoftë se ju të ketë probleme duke zgjedhur një aeroplan të mirë për ju, atëherë dërgoni pyetjen tuaj këtu!

Unë e kam gjetur tashmë një të tillë që është në këtë faqe. Por unë ende kam një pyetje në lidhje me atë avion. A mund të shtoni liveries porosi për të?

Airbus A380-800 VC
Link: www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/6/560


- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Redaktimi i fundit: 3 vjet 1 muaj më parë nga JanneAir15.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 293 by Dariussssss

Unë jam gjithashtu duke përdorur këtë një të tillë, dhe kjo nuk është në të gjitha. Unë kam qenë duke u përpjekur për të instaluar më shumë liveries, por për disa arsye, ajo nuk është duke punuar ... ndoshta unë ishte e gabuar në diçka.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 330 by Gh0stRider203

Dariussssss ka shkruajtur: Unë jam gjithashtu duke përdorur këtë një të tillë, dhe kjo nuk është në të gjitha. Unë kam qenë duke u përpjekur për të instaluar më shumë liveries, por për disa arsye, ajo nuk ishte duke punuar ... ndoshta unë ishte e gabuar në diçka.


keni modifikoni file aircraft.cfg si?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 332 by Dariussssss

Unë e bëri, por ende, livre i instaluar nuk është treguar deri ... nuk e di pse.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 334 by JanneAir15

Unë mendoj se e di pse. Ky aeroplan është fillimisht për FS9. A e keni marrë livren e duhur për atë aeroplan? Kam shikuar faqen e projektit Airbus dhe ka A380 për FS9 (i njëjti aeroplan si në këtë faqe, por është modifikuar për FSX) kështu që unë nuk jam i sigurt se çfarë ju duhet të bëni për të marrë liveries punuar si duhet. Unë do të përpiqem të bëj diçka për të bërë punën dhe pastaj ta tregoj këtu.

Të fala
- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 338 by Dariussssss

Looking forward për të. Same këtu, do të përpiqen përsëri.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 339 by Dariussssss

Pra, aty e keni atë. Unë kam qenë në gjendje të instaloj një livre në '' tonë '' A380 dhe punon.

Mënyra për të bërë është kjo ... Së pari, kërkoni dhe shkarkoni vetëm strukturën A380 që dëshironi të instaloni. Ju mund të gjeni shumë prej tyre në Avsim. Vendosni dosjen e strukturës në dosjen PA A380, hapni dhe modifikoni skedarin .cfg aeroplan. Sigurohuni që të kontrolloni që cilësi është në përputhje me sim tuaj, në këtë rast, FSX.

Gëzuar

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 342 by JanneAir15

Ok, në sajë unë do të përpiqemi që.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 muaj më parë # 343 by Gh0stRider203

JanneAir15 ka shkruajtur: Unë mendoj se e di pse. Ky aeroplan është fillimisht për FS9. A e keni marrë livren e duhur për atë aeroplan? Kam shikuar faqen e projektit Airbus dhe ka A380 për FS9 (i njëjti aeroplan si në këtë faqe, por është modifikuar për FSX) kështu që unë nuk jam i sigurt se çfarë ju duhet të bëni për të marrë liveries punuar si duhet. Unë do të përpiqem të bëj diçka për të bërë punën dhe pastaj ta tregoj këtu.

Të fala
- JanneAir15


kapur të mirë! Unë nuk mendoj për këtë lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.347