Gjuhë

Topic-icon Pyetje B773ER Problemet

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 294 by Dariussssss

OK, i kanë më të rinj B773ER Filipinet nga këtu, dhe nuk ka një problem me hidraulikë. Një nga sistemet, duket bosh, dhe pa marrë parasysh se çfarë të bëj, ajo qëndron si kjo. Për shkak të kësaj, unë jam vetëm mezi në gjendje të rri dhe të frenave në terren. Çdo gjë tjetër duket OK, ajo fluturon bukur.

Në ekran e sipërme ECAM, ka një listë të gabimeve me hidraulikë. Të gjithë ata kanë diçka të bëjë me hidraulikë sistemit C, dhe në ECAM më të ulët, që është me të vërtetë e zbrazët.

Unë gjithashtu kanë një paketë B772 shkarkohet nga këtu, me të njëjtën QV, por pa gabime.


Pra, ndonjë mënyrë për të rregulluar këtë?

Thanks in advance.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 354 by Gh0stRider203

Zjarri guys mirëmbajtjes, dhe për të marrë një ekip të ri?

Të gjitha joking mënjanë ... për fat të keq unë nuk kam këtë zog, kështu që nuk ka shumë që mund të bëj.

A keni shikuar në të gjitha panelet rastësisht?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.182
Gjuhë