Gjuhë

Topic-icon Pyetje Fluturimi Factor Airbus A350-900 XWB

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 303 by Colonelwing

Për ata që janë në kërkim për atë që duket një e bukur reale dhe të bërë mirë A350 në mënyrë payware.
Unë e di asgjë në lidhje me atë produkt ,, por nga ajo që kam e kam lexuar në këtë shqyrtim ,, ajo duket e madhe.

Zgjedhja juaj ,, si kam asnjë lidhje të ngushtë me atë të produktit të përmendur më sipër.
Ndoshta dikush mund të plotësoni dhe të flasim për atë më shumë ,, ndjehen të lirë për ta bërë këtë Gentelmen ...

Fluturimi Factor Airbus A350-900 XWB
http://www.simreviews.com/2015/11/15/flight-factor-a350-900-xwb/

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 304 by Dariussssss

Planes si ky do të shkojnë për sims tjera, si P3D dhe X-Plane ....

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 315 by JanneAir15

Ajo do të duken bukur dhe mendoj se unë mund të merrni atë, sepse unë isha duke kërkuar edhe për një A350 mirë dhe unë mendoj se kjo është një, por unë jam gjithashtu duke kërkuar për një A380 mirë. A mund dikush ju lutem sugjerojnë mua, nëse ju e dini një të mirë Airbus A380 me aftësinë për të shtuar liveries too. Unë kam krijuar një temë të quajtur "rekomandimet Airplane" Pra, nëse ju keni një sugjerim të A380 ju lutem më thoni.


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 321 by Colonelwing

Zgjedhja e bukur se Airbus A350-900 XWB Janne ,, mos harroni se është për XPlane dhe jo ende për FSX
Vetëm sigurohuni blerje befort ju keni XPlane Sim ...

Asnjë më pak unë mendoj se është e mrekullueshme që edhe pa një dokument të vetëm të performancës officical lëshuar ende Flight Factor arriti ta tërheqë atë nga dhe zhvilluar një A350 krejtësisht të besueshëm për X-aeroplan. Unë jam duke kërkuar përpara për përditësimet e ardhshme të këtij aicraft. Pyes veten në atë vit përdoruesit FSX / P3D do të jetë në gjendje të fluturojnë një Airbus A350.

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 323 by JanneAir15

Përshëndetje! Faleminderit për informacionin, sepse unë kam FSX por ka A350 nga Aerosoft e cila është për FSX.
Nga rruga emri im është Janne (jo Jeanne) dhe unë nuk jam një grua!: Angry:


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 324 by Colonelwing

Pra vjen keq ,, informacioni janë korrigjuar ...
Cheers!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.216
Gjuhë