Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm minimizuar Window / maksimizimin problemi

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 316 by JanneAir15

Përshëndetje! Kur kam minimizuar dritaren FSX (kjo është në mënyrë windowed) dhe të kërkoni për diçka, por pastaj unë dua të të marrë përsëri në FSX dhe unë do të maksimizuar dritare, por pastaj çdo gjë do të shkojë zi. Nuk ka asgjë, ose ka vetëm disa textures. Ju lutem më ndihmoni me këtë? Gjithashtu unë kam këtë problem vetëm në aeroplanët payware (PMDG 777, Aerosoft Airbus pako) dhe simulator është FSX Acceleration. Unë do të përpiqemi për të vënë disa foto shumë.


- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 317 by Gh0stRider203

Unë kam pasur këtë problem disa herë, Myself. nganjëherë NESE I ndryshuar pamjen, që ju ndihmon, apo të presë disa minuta ajo do të qartë veten lart.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 320 by Colonelwing

Mirëdita Janne ,,

Kjo ndodhë me mua me PMDG B737NGX në FSX Acceleration GOLD dhe, ndërsa unë isha duke përdorur AltGr Key anë Shkruani të minimumin dritaren time nga ekrani Sim në dritare ,, ajo could'nt punën si duhet, ekran i zi si tuajat. Por nëse i bëj të njëjtën gjë në një avion asnjë payware ,, të gjitha punojnë mirë me çështje jashtë.

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 322 by JanneAir15

Në fakt unë tashmë e zgjidhur këtë. Dikush tjetër që ka këtë problem shkoni në këtë link: c-aviation.net/fsx-tweak/fsx-cfg-tweak-guide/
Nga atje shkarkuar "UIAutomationCore.dll" dhe të shtoni "HIGHMEMFIX = 1" në fsx.cfg. Kjo më ndihmoi. Ju mund të gjeni dosjen fsx.cfg nga% AppData% / Microsoft / FSX


- JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 325 by Colonelwing

info Lidhje e mirë ,,, per FSX
Nga ajo që si qenë përmendur në atë linkun vend, nëse ju jeni në FSX STEAM ju dont nevojë të domosdoshme këtë fotografi.

UIAutomationCore.dll - skedar dll bibliotekë që përmirëson punën 32-aplikimit në sistemet 64-bit. Ju duhet të shkarkoni atë një vend në dosjen tuaj kryesore FSX për të parandaluar gabimet Oom (ndër të tjera). Nuk është e nevojshme në FSX avulli Edition.

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.227
Gjuhë