Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 11-06-2019
Ndryshuar 11-06-2019
Downloads: 5 906
Size: 29.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është Pilatus PC-6C H2 në një paketë të plotë, ky shtojcë e bukur u krijua nga Tim Piglet Conrad që falënderojmë. Kuvendi dhe krijimi i paketës nga Rikoooo. Përfshirë me kabina virtuale klikueshme dhe textures HD, tingujt e vërtetë (motor PC-12), liveries 10, tingujt e çelsin në bashkë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Tim Piglet Conrad (Planes veçanta të gicave), Sound nga ZiggyFsims, Edited and Packaged by Rikoooo
Emri i dokumentit pilatus_pc-6c_h2_porter.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 30-03-2012
Ndryshuar 07-07-2013
Downloads: 34 254
Size: 61.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Zhvilluar nga "Manualin Pilot" të RAAF PC-9 / A fluturuar nga Air Force Australian Mbretërore. Ideal për Hard-vlon kjo shtesë është një cilësi të pabesueshme për një product.Features lirë: Custom tingëllon. Vlerëson rikrijuar me besnikëri dhe specifike për PC-9 / A fluturuar nga Air Force Australian Mbretërore. fl Superb ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit iris_pilatus_pc-9_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 29-04-2011
Ndryshuar 06-06-2012
Downloads: 15 799
Size: 39.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Versioni i modelit të fluturimit të ripunuar nga Swiss Airforce Pilatus PC-7 dhe përshtatur për këtë version. Kjo është një shkëlqyer grafikë me cilësi të shtuar HD dhe një vendas i madh FSX kabinë virtuale Forca Ajrore Zvicerane (Schweizer Luftwaffe) është një nga dy degët e forcave të armatosura me ushtrinë zvicerane Zvicerane. The ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit pilatus_pc-7saf_v.2_swiss_airforce_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 02-08-2010
Ndryshuar 24-02-2013
Downloads: 16 222
Size: 26.79 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modeli i fluturimit është reale, kabinë virtuale është i plotë, është një add-on të shkëlqyer. Përfshin tetë repaints dhe dy modele:: Air Force zvicerane, Force Botswana Mbrojtjes, Alaska Shteti Pylltarisë (mundësia për të hequr dorë tanke), Air Force austriak, Abu Dhabi Air Force (UAE), US Regjistrohuni Civil (Benpuppy ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit pilatus_pc-7_v2.0_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D