Gjuhë
Krijuar 11-01-2014
Ndryshuar 22-06-2015
Downloads: 4 060
Size: 8.34 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky version është për FS2004, për të shkarkuar versionin e pajtueshëm me të FSX or P3D klikoni këtu Faleminderit për Joel Soler, drejtor menaxhues i operacionit Arc-en-Ciel dhe pasionin e tij të fluturimit, oferta franceze kuq-kryq për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe të rriturit shansin për të zbuluar gëzimin e fluturimit në bordin ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Byron Warwick, rilyej dhe ripaketoi nga Rikoooo.com
Emri i dokumentit comco_ikarus_c42_red_cross_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2