Gjuhë
Krijuar 13-01-2014
Ndryshuar 31-08-2018
Downloads: 15 094
Size: 13 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky version është bërë për FSX Dhe P3D, për të shkarkuar një version të pajtueshëm me FS2004 klikoni këtuNdihmoni për Joel Soler, drejtor menaxhues i operacionit Arc-en-Ciel dhe pasionin e tij për fluturim, oferta franceze e Kryqit të Kuq për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe të rriturit mundësinë për të zbuluar gëzimin e fluturimit ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Bajron Warwick. FSX/P3D konvertim amtare dhe rilyerje & ribotim nga Rikoooo.com
Emri i dokumentit comco_ikarus_c42_red_cross.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5