Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 27-02-2019
Ndryshuar 27-02-2019
Downloads: 10 103
Size: 294 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Zbuloni në këtë paketë madhështore Lodestar L-18, C57 dhe C60a. Falë Milton Shupe dhe bashkëpunëtorëve të tij për punën e madhe. Kjo paketë përfshin modelet 4, panelin me porosi dhe instalimin e matësave, tingujt me porosi, modelin e zakonshëm të fluturimit nga Tom Falley dhe xNUMX ushtarake dhe civile. Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Milton Shupe, Tom Falley, Scott Thomas, Ken Mitchell, Rachael Whiteford, Stuart Cox, Martial Feron, Andre Reimers, Mark Rogers, William Ellis, Willy McCoy, Maarten Brouwer dhe Tingujt nga Nigel Richards. Shifrat pilot nga Jan Visser.
Emri i dokumentit lockheed_lodestar_l-18_c-57_c-60a.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 1.01
Krijuar 01-12-2018
Ndryshuar 05-12-2018
Downloads: 3 905
Size: 42.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Avion i plotë (modeli i jashtëm + kabina virtuale + tinguj me porosi + Referenca) me katër liveries të "Forcës Ajrore Mbretërore Kanadeze". Falë Chris Evans për screenshots dhe idenë e paketë.Prepar3D v4: Zëvendësimi i matësve të papërputhshëm (copa 32) dhe rregullimi i gabimeve nga Rikoooo.The Lockh ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Model nga Ekipi KBT. Tekstet HD nga Adrian Brausch. Mbledhur dhe testuar në P3Dv4 nga Chris Evans duke përdorur skedarët e disponueshëm
Emri i dokumentit lockheed_cp-140_aurora_rcaf.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 11-12-2015
Downloads: 4 531
Size: 116 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Lockheed Ventura ishte një bombardues dhe zbulues avion i Luftës së Dytë Botërore përdoret nga Shtetet e Bashkuara dhe Komonuelthit. Ai u krijua nga Lockheed Martin Corporation.Very bukur add-on plotë PV-1 Ventura Vega me modele 4 dhe textures 4, duke përfshirë kabinë virtuale, paneli 2D, zë me porosi ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
autor Milton Shupe
Emri i dokumentit lockheed_pv-1_vega_ventura_v1_1.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Versioni 1.1
Krijuar 20-05-2015
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 33 508
Size: 39 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Lockheed C-5 Galaxy është një avion i rëndë i transportit ushtarak i USAF i projektuar nga prodhuesi amerikan i avionit Lockheed. Kjo është një FSX/P3D update për Alphasim Lockheed C-5 Galaxy. Paketa përmban një VC të modifikuar dhe të përmirësuar i cili tani ka më shumë vlerësime se vlera e paracaktuar e VC. The ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
autor Alphasim, Erwin Welker, Michael Pook
Emri i dokumentit lockheed_c-5_galaxy_alphasim_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 8
Krijuar 23-07-2014
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 13 434
Size: 38.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo është shtesë version ADVANCED i Tristar 500, le të jetë e qartë, nuk ka kabinë virtuale (VC), megjithatë, se kjo shtesë vjen me një panel shumë të plotë dhe të përkushtuar 2D për L-1011 Tristar 500. Të përfshira me PDF, duke përfshirë listat kontrolluese të ndryshme, sistemi Auto-toke me ILS, GPWS ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Michael E. Roberts, Alvery Guiler, David Durst
Emri i dokumentit lockheed_l-1011_tristar_500_package_adv_panel_fsx_p3d.zip
Paneli i 2D vetëm
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 23-07-2014
Ndryshuar 06-12-2018
Downloads: 14 223
Size: 20.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shumë beauteful L1011 Tristar me ngjyrat e britanik guida (ish ndarja e British Airways nga 1969) të ofruara nga tonë të dashur Thomas Ruth. Tristar është një afat-ngarkesë fluturimit tri-jet civil dhe përdorimin ushtarak, ndërtuar nga Lockheed në 1970s dhe 1980s. Të dhëna vizualisht shumë e mirë, me animatio të plotë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, Paul Craig, ricardo_tv, Paketa e paketuar nga Chris Evans
Emri i dokumentit lockheed_l1011-100_british_airtours_vc.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 01-07-2010
Ndryshuar 01-07-2014
Downloads: 29 262
Size: 34.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kliko këtu për FS2004 përputhje versionFitted me dyer të mëdha mallrash dhe motorët më të fuqishëm, L1049H aka "Super H" ose "Husky" ishte një version të konvertueshme pasagjerëve / mallrave e Super G plejadë. Të përfshira në paketën e katër modele përfaqësojnë avion me dhe pa hundë radarit ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit lockheed_l-1049h_super_constellation_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 21-09-2009
Ndryshuar 01-07-2014
Downloads: 25 439
Size: 64.72 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Lockheed L-188 Electra ishte avioni i parë turboprop i ndërtuar në Shtetet e Bashkuara. Fluturimi i saj i parë u zhvillua në 1957. Performanca e tij ishte vetëm pak më e ulët se ajo e një avioni, me kosto operative më të ulët. (Wikipedia burim) Avioni i bukur, modeluar bukur në Gmax për FSX mendje ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit lockheed_l-188_electra_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 23-02-2009
Ndryshuar 30-11-2018
Downloads: 34 877
Size: 83.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kliko këtu për të marrë të FS2004 vetëm në përputhje vesion.We jemi të kënaqur për të prezantuar, avion legjendar ushtarake P-3C Orion, modeluar nga ekipi FS KBT. Lockheed P-3 Orion është një avion patrullë detare që veprojnë në katër-helices në botë. P-3 Orion është një derivat ushtarak i CIVI ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Ekipi FS KBT i jashtëm
Emri i dokumentit lockheed_p-3c_orion.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 3.31
Krijuar 21-12-2006
Ndryshuar 01-07-2014
Downloads: 27 661
Size: 27.09 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Lockheed L049A Konstelacioni. Avioni për FSX me instalime automatike.3 përfshirë. Tingullim ultra-realist dhe cilësi të shkëlqyeshme. Cilësi të cilësisë së lartë. Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
autor John Howard White, Tom Gibson, Kent Morris, Milton S
Emri i dokumentit lockheed_l049a_constellation_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4