Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 14-01-2017
Ndryshuar 15-05-2019
Downloads: 5 751
Size: 17.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një përshtatje e re për FSX/P3D e shtesës së Bombardier rus Tu-16 Badger, modelimi i mirë 3D me panelin VC dhe 2D, mundësia e lëshimit të disa llojeve të bomba (lexoni dokumentacionin) Tupolev Tu-16, Badger i caktuar në nomenklaturën e NATO-s, është një bombë bombë bombë designe ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor AlphaSim, amtare FSX/P3D përditësuar nga LLS, P3Drregullime të panelit v4 nga Rikoooo
Emri i dokumentit tupolev_tu-16_badger_v3.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 3
Krijuar 06-03-2016
Ndryshuar 07-01-2019
Downloads: 11 956
Size: 29.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Super TU-154B2 nga Projekti Tupolev me ngjyrat e S7 Siberia Airlines rreth 2008, Virtual Cockpit (727-200) nga Thomas Ruth. Repaints dhe textures nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv. Përfshin tinguj me porosi, shabllona me porosi, animacione, textures natën, panelin 2D dhe më shumë. Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Model nga Project Tupolev, QV nga Thomas Ruthit, cilësi nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv
Emri i dokumentit tupolev_tu-154b2_siberia_airlines.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 12-09-2015
Ndryshuar 12-09-2015
Downloads: 18 276
Size: 77.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është ndoshta një nga më të mira freeware shtesat në internet, Tupolev TU-134A-3 me motorë turbofan Soloviev D-30. Kabina dhe kabinë janë modeluar plotësisht në 3D me textures HD, përfshirë edhe tingujt e vërtetë, animacione, efekte etj asgjë nuk është e humbur, kjo shtesë është një marvel.Originally v ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
autor Simulimi i Classics Sovjetik (SCS) FSX përditësuar nga Connoisseur & Rikoooo
Emri i dokumentit scs_tupolev_tu-134a-3_fsx_fsx-steam_v2_0.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 8
Versioni 2.0 + mod & fixes
Krijuar 11-09-2015
Ndryshuar 01-05-2019
Downloads: 21 446
Size: 83.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Tupolev legjendar TU-144D (i cili duket si Concorde) për të FSX dhe FSX Avulli dhe Prepar3D v1,2,3 (nuk përputhet me v4). Një shtesë ruse e komplekseve të bëra për FS2004. Ky paketë përfshin shumë zyrtarë të rinj për ta bërë atë të pajtueshëm dhe të qëndrueshëm me të FSX. Ky shtojcë me cilësi të lartë është për ata që paguajnë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, Claudio Mussner, Nikita Konstantinov, Mikhail Mitin Igor Borozdin, Frion
Emri i dokumentit tupolev_tu-144d_aeroflot.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 3.5
Krijuar 11-09-2015
Ndryshuar 06-09-2017
Downloads: 8 627
Size: 26.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është Tupolev TU-114 dhe TU-126 (126 është modeli AWACS). Kjo paketë është një version i veçantë që është përditësuar në mënyrë specifike për të FSX nga Andreas Rotowski dhe përfshin shumë përmirësime dhe përditësime. Kabina e avionit është modeluar plotësisht në 3D dhe lejon të ecni në korridoret. Kjo pako përfshirë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Samdim Design, ripaketoi nga Andreas Rotowski
Emri i dokumentit tupolev_tu-114_126.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Versioni shtesë i Edicionit Special
Krijuar 18-03-2013
Ndryshuar 08-01-2015
Downloads: 94 107
Size: 145 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një tjetër version është në dispozicion për FS2004 klikoni këtuNjë fjalë: "Wow!" ju nuk do të shihni një shtojcë ku simulimi është kaq i lartë sa herë që është, sigurisht më i zhvilluari dhe më kompleksi i të gjitha shtesave freeware për FSX dhe P3D. Një kryevepër që meriton vëmendje. Të mësuarit është padyshim necessa ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit pt_tupolev_tu-154b-2_v1.1_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 17-10-2012
Ndryshuar 18-10-2012
Downloads: 11 565
Size: 25.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Në traditën e avionit rus, këtu është Tupolev TU-124, një model i bukur me tingujt doganore. Nuk ka VC (kabinë virtuale), por kjo nuk është ajo që ka më shumë rëndësi, në fakt, se kjo shtesë është kryesisht i pranishëm për panelin e 2D i cili është shumë i plotë, ju duhet të mësojnë manualin e panelit të ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
Emri i dokumentit tupolev_tu-124_fsx_sp2_p3d.zip
Paneli i 2D vetëm
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4