Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 22-08-2019
Ndryshuar 22-08-2019
Downloads: 82 249
Size: 22.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është Antonov An-225 Mriya me anijen hapësinore Buran të "Programit Sovjetik të Hapësirës" në anën e pasme. Ky aeroplan është i madh dhe do të keni vështirësi të hiqni, përdorni flapat dhe ulni sasinë e karburantit, përndryshe do të qëndroni në tokë. Përfshirë me një kabinë plotësisht 3D, fletë shumë realiste ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Dizajn origjinal nga Thomas Ruth. Panele të reja 2D për ekran të gjerë, matës xml dhe përshtatje VC nga Philippe Wallaert. Pako nga Rikoooo
Emri i dokumentit antonov_an-225_space_shuttle.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 22-06-2017
Ndryshuar 10-08-2019
Downloads: 29 060
Size: 179 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Avioni Antonov AN-225, avioni më i gjatë dhe më i rëndë në botë është rikthyer në këtë paketë unike që përmban riparime HD me cilësi të lartë 10. Modeli i fluturimit dhe Aircraft.cfg të azhurnuar për të qenë më afër realit, 100% Prepar3D v4 i pajtueshëm. Përfshinë kabinën virtuale me FSX / P3D matës të pajtueshëm, kamera të reja ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, repaints nga Dagobert.D, Tinguj nga Mike Hambly Riuji Ozawa, paketa dhe përditësime nga Rikoooo
Emri i dokumentit antonov_an-225_hd_livery_pack.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 30-03-2017
Ndryshuar 13-08-2019
Downloads: 20 624
Size: 158 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një tjetër add-on që paraqet një avion të ish-Bashkimit Sovjetik e një cilësi të pabesueshme duke e ditur se ajo është një freeware. Kjo Antonov An-24RV është madhështor, të përfshira me 4 repaints: IzhAvia, AFL, Aeroflot dhe Tjumavi. Kabinë virtuale është modeluar plotësisht në 3D, ju do të jetë i befasuar nga Gau saj ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit antonov_an-24rv.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 13-09-2016
Ndryshuar 13-09-2016
Downloads: 10 657
Size: 30.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Beautiful Antonov AN-12BK (Cub) krijuar nga Vladimir Zhyhulskiy dhe përditësuar nga Philippe Wallaert. Përfshirë me QV dhe 3D kabinës, paneli 2D në ekran të gjerë (16 / 9), tingujt doganore, kanal alpha korrigjohet textures, katër repaints (Heavy Lift, Air Alliance Ukraine, Russian Navy, Moskovia Airline), sipërfaqe ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Vladimir Zhyhulskiy, VC Adaptimi, panele dhe vlerëson nga Philippe Wallaert
Emri i dokumentit antonov_an-12bk_cub.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 28-01-2016
Ndryshuar 28-01-2016
Downloads: 7 977
Size: 30.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një addon që nuk pretendon të jetë me cilësi të grafikisht ekstrem, por të paktën është shumë e rrallë në Freeware, sidomos se ajo është e plotë (custom Dashuri, panel 2D, kabinë virtuale). Të përfshira me 4 repaints.Originally për qëllim të zëvendësojë Antonov An-26, studime në lidhje me zhvillimin e ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Model nga Dimitri Samborski, QV zgjeruara nga Michael Pook, repaints nga Stephen Browning
Emri i dokumentit antonov_72-74_package.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 30-11-2012
Ndryshuar 28-04-2019
Downloads: 28 494
Size: 134 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shtesë e cilësisë së rëndësishme me VC në HD dhe shumë textures dhe modele. Lexoni manualin. I përputhshëm me FSX SP2 ose ACCELERATION dhe Prepar3D.Në moment, projekti përbëhet nga versione 3 të An-28 në gjallesat 9, të gjitha me motorët TWD10 / PZL10S dhe helikë me blloqe 3: - Antonov An-28 në Ae ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Vadim Duplishev, Radek Koterbski
Emri i dokumentit antonov_an-28.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 15-05-2012
Ndryshuar 22-08-2019
Downloads: 71 819
Size: 27.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Avioni më i gjatë dhe më i rëndë në botë përsëri në Rikoooo në një version të pasagjerëve (fiktive) të përfshira me kompanitë: Air France, American Airlines, British Airways, Lufthansa, bojë të bardhë dhe ngjyra prodhues (Antonov) .Të Antonov An-225 Mriya ( "The Dream" në gjuhën ukrainase) është një transp ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, repaints nga ricardo_tv
Emri i dokumentit antonov_an-225_pax.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 31-10-2010
Ndryshuar 22-08-2019
Downloads: 34 926
Size: 38,5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shtesë e shkëlqyeshme amtare për FSX-SP2 (dhe Prepar3D v4 + kompatibil) me cilësi të lartë, punë të zoti. Përfshinë katër teksture, tinguj me porosi, një karrige virtuale (VC) plus kabinë, mundësi për të hapur mbajtjen e ngarkesave të pasme (Ctrl + E), lexoni manualin. An-32 është në thelb një ri -të përcaktuara An-26. Klienti fillestar ishte t ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad - Piglets Planes Peculiar. Përditësuar nga Bob Chicilo
Emri i dokumentit antonov_an-32.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 28-08-2009
Ndryshuar 22-08-2019
Downloads: 54 818
Size: 28.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Autokton FSX model dhe i pajtueshëm Prepar3D v4 +. Këtu është transportuesi i famshëm i madh rus Antonov AN-124. Përfshirë me një panel 2D dhe një karrige virtuale të bukur funksionale me tinguj të motorit të vërtetë! Origjinat: Antonov 124-100 Ruslan me nofkën (kodi i NATO-s: Condor) ishte avioni më i madh në botë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, Douglas E. Trapp, ripunuar nga Andiroto
Emri i dokumentit antonov_an-124.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 23-08-2008
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 28 055
Size: 29.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX Dhe P3D. Ky avion rus për shumë qëllime vazhdon të fluturojë në shumë vende të botës. Ky model ofrohet me një set të plotë (pako): tingujt, VC, animacionet (dyert, pjesa e pasme e ngarkesës, rezervuari i rënies). Veçanërisht për tifozët e avionit të Antonov. Lexoni manualin që do të përfundoni ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Vladimir Zhyhulskiy. VC Përshtatja, panele dhe vlerëson nga Philippe Wallaert
Emri i dokumentit antonov_an-26.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10.5