Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 25-09-2019
Ndryshuar 29-09-2019
Downloads: 12 758
Size: 71.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Rikoooo ekskluzive! Këtu për herë të parë në "Freeware" vendasja Bombardier Dash 8 Q400 FSX me kabinë virtuale. DreamWings Q400 krijuar për FS2004 është konvertuar në vendas FSX format dhe shkrirë me kabinën virtuale të Q400 nga Design Aircraft Premier. Seti na jep një komplet ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Kabina virtuale është nga Design Aircraft Premier Q400 i përmirësuar nga Rikoooo. Modeli i jashtëm është nga ish DreamWings Q400 i përmirësuar nga Rikoooo. Tekste të modifikuara të VC dhe modifikime nga Andrzej Glowacki.
Emri i dokumentit bombardier_dash_8_q400_multi-livery.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 20-12-2017
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 28 393
Size: 128 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ekskluzive Rikoooo Bombardier CRJ-200 me modele amtare 3D për FSX dhe vendas për Prepar3D v4.2 + Përfshirë me Cockpit Virtual Reworked (version Beta) nga David Hoeffgen.It është me lejen e Mitsushi Yutaka që Rikoooo konvertoi POSKY CRJ-200 nga FS2004 në dy FS të reja amtare ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Rikoooo, Mitsushi Yutaka (Project OpenSky), David Hoeffgen (VC), Christoffer Peterson (Tinguj), i përmirësuar nga Simon Kelly
Emri i dokumentit bombardier_crj-200_full_pack.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 1.1
Krijuar 25-04-2016
Ndryshuar 05-12-2018
Downloads: 16 418
Size: 48.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modeli i bukur i këtij versioni të aeroplanit E-11A Sentinel USAF paketë duke përfshirë custom tingëllon, kabina 3D dhe të detajuara VC, HUD, QMF, GPWS, animacione, 2D Panel dhe more.Bombardier BD-700 Global Express është një biznes aeroplan jet shumë të gjatë varg ndaluar . Bombardier filloi studimet në 1991 në Ex Global ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit northrop_grumman_e-11a_sentinel.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 30-05-2011
Ndryshuar 23-08-2019
Downloads: 19 945
Size: 33.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modeli amtare për FSX dhe kompatibil Prepar3D v4 +. Kjo paketë përmban dy panele 2D të madhësive të ndryshme, një 4: 3 dhe një "ekran të gjerë" me një kabinës virtual plotësisht interaktiv! Përfshinë bojra 4 (N30GL, N43GL, N552RS, N929LM) dhe një manual gjithëpërfshirës duhet të lexohet para se të filloni. Një kënaqësi e vërtetë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Richard Schwertfeger
Emri i dokumentit bombardier_global_express_xrs.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 02-01-2010
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 27 852
Size: 12.45 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një shtesë me modelin e fluturimit dhe modelimin e cilësisë së lartë në përputhje me çdo version të FSX. Përfshinë tre tekste: Ngjyrat e Shtëpisë Zyrtare, NWA Airlink, America West Express. Sigurohuni që të lexoni manualin pas instalimit. Përshkrimi i përgjithshëm i aeroplanit të vërtetë: Bombardier CRJ900 është krijuar për të ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit posky_crj_900_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 28-10-2009
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 50 047
Size: 60.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin e pajtueshëm me FS2004 klikoni këtu Bombardier Canadair CL-215 me strukturat 12 që përfaqësojnë secilin nga operatorët e mëposhtëm: Mbrojtja Civile Franceze F-ZBBV në dy variante, Greqi, Royal Thai Navy, Itali SOREM, Spanjë CEGISA, Newfoundland dhe Labrador, Conifair- Quebec, Buffalo Airways, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit bombardier_canadair_cl-215.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5