Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 27-08-2018
Ndryshuar 27-08-2018
Downloads: 9 545
Size: 59.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Superb Bombardier (CANADAIR) CL 415 Modeli "Super scooper" Versioni 3.0 për FSX dhe Prepar3D v1-4 Ky është një model krejtësisht i ri, me një panel të ri 2d, matësa të rinj dhe një kabinës virtuale 3d. Ekzistojnë dy versione me dhe pa rado radare hundësh.Vizual Modeli, panel, dhe textures nga ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit bombardier_cl-415_canadair_-_super_scooper.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 3.0
Krijuar 29-05-2011
Ndryshuar 29-08-2018
Downloads: 45 352
Size: 118 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky avion është për të FSX SP2 / Acc / avulli dhe P3D v1 v2 v3 v4 + vetëm. Ai përmban një kabinë virtuale (VC) të ngjashme me atë të një makine me funksione amtare për të. Përfshin krahët dhe animacionet e palosshme ... Matësit janë ndërtuar për pjesën më të madhe duke përdorur grafikë vektoriale. Shtesë e cilësisë së shkëlqyer! mod ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Andreas Koerner
Emri i dokumentit icon_aircraft_a5.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 01-11-2010
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 22 154
Size: 59.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin FS2004 të përputhshëm klikoni këtuKy paketë ofron dy modele (ngarkesë dhe pasagjerë), panele me porosi dhe matëse, tinguj të personalizuar dhe autentikë, model fluturimi afër realitetit, duke përfshirë katër liveries.Një prej hidroplaneve më realiste të frekuencave për simulatorët e fluturimit. Modeli i bukur w ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Milton Shupe, Vlerësues nga Scott Thomas, Textures nga André Folkers, Urs Burkhardt, Damian Radice, Manfred [Mani] D.Saliger, Tinguj nga Nigel Richards, pontoons të modeluar nga Bill Ortis, Efekti i Ujit dhe matës i fillimit nga Roman Stoviak
Emri i dokumentit beechcraft_d18s_amphibian.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 25-12-2007
Ndryshuar 28-06-2015
Downloads: 25 405
Size: 14.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
I përputhshëm me FSX dhe FS2004. Zgjedhja nga instaluesi. Ky është një hidroavion i vogël italian amfib, i lirë, i mundësuar nga një helikë e pasme. Mund të bjerë në ujë dhe në tokë, të mjaftueshme për të bërë shëtitje të bukura! Cilësia vizuale është e shkëlqyer, nuk ka të vërtetë asgjë të keqe, e brendshme është gjithashtu shumë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
autor Mario Noriega
Emri i dokumentit nardi_fn-333_riviera_v1_0_fsx_p3d_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4