Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 05-07-2017
Ndryshuar 06-07-2017
Downloads: 2 596
Size: 33.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo shtesë është vetëm për FS2004. Është avioni i plotë ALPHASIM T-34C, por me module të modifikuara 2D dhe VC, airfile, aircraft.cfg, dhe me funksione të sistemit dhe module të dështimit. Planifikimi i panelit dhe funksionalitetet e sistemit janë përmirësuar ndjeshëm, pjesërisht me matësa me porosi, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit beechcraft_t-34c_turbo_mentor_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 28-03-2017
Ndryshuar 03-04-2017
Downloads: 5 547
Size: 248 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një Ilyushin Il-76 MD për FS2004 me cilësi shumë të lartë, kokë virtuale modeluar plotësisht me matës në 3D dhe textures HD, një punë e mrekullueshme! Paketa e plotë. Për një version edhe më të plotë për FSX klikoni këtuPër moment, nuk ka asnjë dokument tjetër përveç atij në gjuhën ruse që mund të ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban
Emri i dokumentit ilyushin_il-76_md_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Versioni 2
Krijuar 03-08-2016
Ndryshuar 03-08-2016
Downloads: 5 690
Size: 34.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
add-on Very nice e Lë L-410 Turbolet për FS2004 me virtuale kabinë dhe doganore tingujve, përfshirë katër versione të ndryshme me porosi gauges.The Le L-410 Turbolet është një avion transporti me dy motor me rreze të shkurtër, të prodhuara nga çeke avion prodhues LET, e përdorur kryesisht për pasagjer ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit pwdt_let_l-410_turbolet.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 11-10-2015
Ndryshuar 11-10-2015
Downloads: 6 610
Size: 96.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modeli i bukur i këtij avioni projektuar në Bashkimin Sovjetik, duke përfshirë edhe dy modele (MD dhe DT), tingujt doganore, dy textures (Rusia Ministrisë për Situata të Jashtëzakonshme dhe Rusi - Air Force), animacione, textures natës, paneli komplekse 2D (jo QV-ve) me pamje të shumta, një manual PDF në rusisht (mund të jetë i ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Sestak Oleg, Nikolay Sukhikh
Emri i dokumentit ilyushin_il-76_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Versioni i instaluesit 8
Krijuar 06-09-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 3 997
Size: 15.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX & P3D versioni i pajtueshëm klikoni këtuPër të paguar tani falas, kjo shtesë është një paketë e plotë e shkatërruesit B-66 me kabinë virtuale dhe panel 2d, duke përfshirë matëset e personalizuara. Shkatërruesi Douglas B-66 është një bomber strategjik amerikan, i shndërruar më pas në aeroplan zbulues ANI ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Virtavia i jashtëm
Emri i dokumentit douglas_b-66_destroyer_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 03-05-2013
Ndryshuar 27-05-2016
Downloads: 4 880
Size: 11.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky avion është krijuar duke përdorur FSDS 2.24. Përkundër këtij fakti, ajo mund të ju ofrojnë shumë karakteristika në dispozicion vetëm në modelet e krijuar në gmax - duke përfshirë kabinë dinamike dhe të klikueshme virtuale me instrument të plotë dhe ndriçim kabinës. vlerëson Custom sigurojë simulim shumë realiste e Z-43, includi ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit pwdt_zlin_z-43_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 20-03-2013
Ndryshuar 21-03-2013
Downloads: 7 628
Size: 4.99 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Të dhëna të cilësisë shumë të mirë me panelin 2D dhe QV të plotë, ky avion është ofruar me një livre unik të regjistruar për të F-GNNK. Pjesa më e madhe e pilotëve francezë ndoshta keni të paktën disa orë në Robin DR.400 siç është avioni më i përhapur në përdorim nga shkollat ​​fluturues there.Modeling Yannick ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Yannick Lavigne, Fred Banting, Rob i ri, Eric Dantes, Jean-ierre Bourgeois
Emri i dokumentit robin_dr400_regent_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 10-11-2012
Ndryshuar 16-11-2012
Downloads: 9 940
Size: 10.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX/P3D version kliko këtuLitle Marvel e cilësisë ex payware por tani falas! Virtual B-52 ka një kabinë virtuale dhe tinguj me porosi. Lista e kontrollit autentik dhe referencat! Lexoni Readme.txtThe Northrop Grumman B-2 Shpirti (i njohur edhe si Bomber vjedhurazi) është një bom strategjik amerikan ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit northrop_b-2a_spirit_alphasim_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 20-08-2012
Ndryshuar 20-08-2012
Downloads: 5 105
Size: 9,6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX Versioni i përputhshëm kliko këtuPërfshin Dynamic VC me Custom Gauges dhe Sound për FS2004. Gama e Socata TB u konceptua në mes të 1970s për të zëvendësuar plakjen Morane-Saulnier Rallye. Ata janë aeroplanë të lehtë për udhëtim të lirë apo biznes. Aeroplani TB-10 Tobago është një civil ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit socata_tb10_tobago_full_package_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 15-05-2012
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 2 968
Size: 10.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Nëse doni këtë shtesë për të FSX klikoni këtuKy aeroplan ka animacione të plota FS. textures me shkëlqim dhe Virtual Cockpit me disa vlerëson me porosi. Përfshin skemat e bojës RAF, malteze dhe suedeze, skema suedeze që ka modelin e vet SK-61. Bulldog i Aviacionit skocez është një anije britanike me dy vende ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Tim Piglet Conrad - Planes veçantë gic së
Emri i dokumentit s.a_bulldog_t._mk1_trainer_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 03-05-2012
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 7 931
Size: 21.79 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i pajtueshëm klikoni këtu Rockwell B-1 Lancer bombë është një gjeometrinë me rreze të gjatë dhe të ndryshueshme të zhvilluar nga SHBA në 1970s. Është ndërtuar në kopje 100 dhe është ende në shërbim në 2012. Përfshihet me riparimet 4, tingujt me porosi, kabina virtuale dhe aftësinë për të lëshuar bomba. Exce ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit rockwell_b-1b_lancer_alphasim_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 29-11-2011
Ndryshuar 08-12-2017
Downloads: 29 888
Size: 47.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i ri i Concorde, i cili përfshin: një formë të re të hundës, detajet e vizorit, dinamikën e fluturimit, paketën e kompletuar të teksteve të vërtetë - new PRE-PRODHIMI textures të qartë për panele VC, efekte speciale për vorticat e krahëve dhe mjegull, effec pas rënies ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Libardo Guzman
Emri i dokumentit concorde_final_version-a_2011_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 29-05-2011
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 6 223
Size: 10.49 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i përshtatshëm klikoni këtuKomplet Jetstream 31 dhe 32! Native for FS2004, përfshin tingujt me porosi, 3D dhe 2D dhe 4 në ajër si Sun-Air nga Danimarka, Eastern Airways (Britani e Madhe), United Express (historik), Royal Navy T3. Lexoni udhëzimet. Jetstream 31 është një binar i vogël binjak ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit british_aerospace_jetstream_31-32_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 17-12-2010
Ndryshuar 13-11-2016
Downloads: 5 667
Size: 9.88 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shtesa me cilësi shumë të lartë dhe të plotë, e njohur mirë nga komuniteti simmersFeaturat: GMAX Ndërtuar sipërfaqe të kontrolluara plotësisht të animuara, drita, derë pasagjerësh, derë ngarkesash Pjesë të pezulluara plotësisht të animuara Rrota rrotulluese dhe goma Dinamika e saktë e fluturimit STOL (Testuar nga pilotët e botës së vërtetë ..) . Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Milton Shupe i jashtëm
Emri i dokumentit aero_commander_560a_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 30-11-2010
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 7 573
Size: 47.77 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Tupolev Tu-134 (kodi NATO inatosur) është një civil avioni me dy motor Sovjetik, e ngjashme me amerikan Douglas DC-9. Ai ishte një nga avionët e përdorur nga shumica e vendeve të Paktit të Varshavës. Numri i avionëve aktualisht në shërbim është në rënie për shkak të rregullave që kufizojnë noise.Tu-134A: vers Dytë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit scs_tu-134a_v1.2_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit