Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Faqja 1 nga 2 Rezultatet 1 - 15 nga 22
Model shumë i bukur i Boeing 787-8 i propozuar nga TDS (Tenkuu Developers Studio) për FS2004, ju duhet të fluturoni këtë add-on nga paneli 2D (pa VC) përfshin tinguj me porosi, automjete të animuar, dyer të animuar, panel gjithëpërfshirës 2D. Kjo paketë përmban 6 repaints.The Boeing 787, i njohur edhe me pseudonimin e tij Dre ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • TDS (Tenkuu Developers Studio)
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 56.8 MB
 • Shkarkime 18 160
 • krijuar 06-10-2015
 • ndryshuar 05-10-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko

Complete Boeing 757-200 bërë me cilësi të lartë për versionin FS2004 demonstrues, të përsosur për të marrë pjesë në takim dhe tregon ajrit. Tingujt janë riprodhuar shumë nga një B757 vërtetë. Paneli 2D dhe kabinë virtuale janë plotësisht funksionale, një numër i madh i mete janë të fiksuara në vlerëson dhe ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 81.1 MB
 • Shkarkime 21 562
 • krijuar 14-12-2011
 • ndryshuar 06-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko

Ky është një version i plotë i gatshëm për përplasen "gjeneratës së tretë". Ky version i gatshëm për përplasen përfshin update lëshuar në qershor, 2004. Të jetë i sigurt për të lexuar doc fotografi 2 shtuar në tavolinën e punës tuaj si ata të japin informacion të vlefshëm. Gati për përplasen Versioni V2 është më e avancuar freeware Cl ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

 • Vleresim
  (42 vota)
 • Masat 71.1 MB
 • Shkarkime 37 666
 • krijuar 02-06-2010
 • ndryshuar 06-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko

Shuttle Carrier Aircraft (e SCA) është emri i dy Boeing 747-100 modifikuar për të kryer Shuttle Space. Anijes është shumë e madhe për të vënë në pritje, ajo është e fiksuar në çatinë e avionit SCA.These janë përdorur kryesisht për të lëvizur anije nga baza e tyre aeroportin në nisjen e tyre hapësirë ​​në Ke ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Projekti Open Sky + Ken Mitchell
 • Vleresim
  (20 vota)
 • Masat 20.7 MB
 • Shkarkime 14 354
 • krijuar 17-03-2009
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Këtu është kompleksi i famshëm iFly Boeing 747-400 me cilësi shumë të lartë. Ne duhet të falënderojmë autorët e kësaj add-on. 747 vjen me 8 versione të tekstileve realiste, me secilën zgjedhje vjen kabina ose karriget / kabinën. Shtë një përmbledhje e cilësisë më të lartë që mund të gjeni falas. I ngjeshur ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Jiangwei Shen, painture: Bo Yuan
 • Vleresim
  (20 vota)
 • Masat 55 MB
 • Shkarkime 38 587
 • krijuar 25-11-2007
 • ndryshuar 31-07-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko

Këtu është B52, i njohur pavarësisht nga vetja e tij, për fat të keq! Disa versione të mundshme. Autor i panjohur. Modeli Flight bërë shumë mirë. Tingujt janë korrigjuar nga sulmues strategjik Roger.The Boeing B-52 Stratofortress është një subsonik me rreze të gjatë, mundësuar nga motorët e jet, e zhvilluar nga Boeing Boeing. Ajo është në ser ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • i panjohur
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 21.4 MB
 • Shkarkime 18 425
 • krijuar 16-07-2006
 • ndryshuar 31-07-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko

Aeroplan me model cilësor dhe të përsosur të fluturimit. Vjen me një ribashkim. Tingujt janë të një cilësie të jashtëzakonshme! Faleminderit autorët e kësaj add-on. Gjatësia: 41.5 m Hapësira e krahut: 39.9 m Lartësia: 12.7 m Sipërfaqja e krahut: 226m, shpejtësia maksimale: 980 km / h Vargu maksimal: 17'700 km, maja e lartësisë: 15.2 m, pesha: 54 .... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Chuck Grimes, Rok Dolenec, Arne Bartels, Jean-Pier
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 16.85 MB
 • Shkarkime 18 689
 • krijuar 01-06-2006
 • ndryshuar 03-06-2014
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Aeroplan nga seria Boeing. Ajo ka një ribashkim. Shtë e thjeshtë dhe funksionon shumë mirë. Tinguj janë të një cilësie të mirë. Këtu është një lidhje që shpjegon historinë e pabesueshme të Airlines Littoral (frengjisht): https: //airways.angelfire.com/littoral-airlines.html Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Gary Carlson
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 15.4 MB
 • Shkarkime 19 470
 • krijuar 30-03-2006
 • ndryshuar 31-07-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Gëzojnë këtë perlë! Ne nuk mund të gjeni një cilësi më të mirë. Duket si një e vërtetë Boeing 767-400. Të gjitha detajet janë të pranishëm. Paneli është shumë e bukur dhe funksionale. Tingujt janë shumë realiste dhe pikërisht vijnë nga ky aeroplan. Nëse konfigurimit graphics juaj e lejon, ju me të vërtetë do të jetë në gjendje për të e ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Model et textures ProjectOpen Sky, Sons de Warren
 • Vleresim
  (9 vota)
 • Masat 47 MB
 • Shkarkime 25 699
 • krijuar 04-01-2006
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Superb avioni i ri brez (bazuar në FS2004 origjinal me përmirësime të mëtejshme). Textures me reflektime metalike, kabinë virtuale, panel të plotë dhe stereo shumë të mirë sounds.The Boeing 777 ose 777 ose i quajtur zakonisht Triple Seven është një widebody avioni, afat-ngarkesë jet ndërtuar nga ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Mario Coelho
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 15 MB
 • Shkarkime 19 992
 • krijuar 26-12-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko

Si zakonisht, puna e shkëlqyer bërë nga ekipi IFDG. Modeli është e bukur, tingujt janë shumë realiste dhe paneli duket plotësisht operacionale. Një arritje e madhe për të shkarkuar pa pritur! Boeing 767 është një me dy motor tip avioni barrë të gjatë, prodhuar nga kompania amerikane Boeing. Ajo ma ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Equipe IFDG ...
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 43 MB
 • Shkarkime 22 395
 • krijuar 15-11-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Përsëri një avion shumë e bukur për freeware cilësi të shquara. Gjatë instalimit, ju mund të zgjidhni në mes të dy versione për të instaluar ose version "kapiten" me panelin në të majtë ose në versionin "bashkë-pilot" me panelin në të right.Phuket Air (Phuket Airlines Co Ltd) është një linjë ajrore bazuar në Bangk ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 46 MB
 • Shkarkime 9 399
 • krijuar 05-11-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Këtu është një version 747 Cargo me foto-realiste textures. Ajo është shumë e bukur, ajo ngjan me atë të vërtetë. Paneli dhe tingujt janë shumë të suksesshme. Kjo është një përmbledhje e mirë që ne mund të gjeni si freeware! A nuk e lë atë Japan Airlines International Co., Ltd .. (JAL) IATA: J ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Model de Project Opensky ...
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 39 MB
 • Shkarkime 17 694
 • krijuar 05-11-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Boeing 737-800 Air Scheffel është bërë shumë mirë version që është ideal për përdoruesit me përvojë. Në të vërtetë, paneli është i realizmit të madh. Ajo është plotësisht funksional, si ju mund të shihni nga screenshots.You do të fillojë motorë me dorë në fillim të lojës Ndiqni udhëzimet! Mbi të gjitha, nuk ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • Arjan Scheffel, Eric Cantu de Flight-FX
 • Vleresim
  (28 vota)
 • Masat 33 MB
 • Shkarkime 34 305
 • krijuar 30-10-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko

Boeing 767 400 World Tour është një avioni e cilësi të jashtëzakonshme! Modeli i jashtëm është me të vërtetë sublime. Ne e njeh punën e shkëlqyer e panelit ekipi IFDG.The është gjithashtu mbresëlënëse, çdo gjë është funksionale! Ju mund të shihni një numër të kontrolleve shtesë të panelit duke shtypur "Alt" dhe "Shiko" ... Lexo më shumë

Lista e përputhshmërisë:
 • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004

Autori:
 • MODEL de ALBERT Bouwman, textures de BEN Jones
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 33,5 MB
 • Shkarkime 15 327
 • krijuar 26-10-2005
 • ndryshuar 14-08-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko