Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 20-09-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 3 636
Size: 9.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
T-28 Trojan është një avion trajnimi i përdorur nga marina amerikane pas 1949. Ajo zëvendësohet më vonë nga T-34 Mentor. Ky aeroplan mund të bjerë në një bartës. (FSX & P3D një version i pajtueshëm është i disponueshëm këtu) Një shtojcë e mrekullueshme vendase për FS2004 që më parë ishte payware por tani falas! Përfshin nëntë struktura, një w ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit alpha_t-28_trojan_set_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 31-05-2012
Ndryshuar 16-11-2017
Downloads: 5 332
Size: 17.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Version FSX klikoni këtuNisni një mrekulli super të provoni pa moderim, këtu është një punë e bërë mirë! këtu është art i madh, këtu është Tim Conrad.BMP HD 1024X1024 textures, kabina e cilësisë së lartë virtuale dhe klikueshme, native FS2004, përfshirë me SP1 update pack.Include me pesë repaints dhe tre model 3D ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit north_american_rockwell_ov-10a_bronco_series_fs9.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 18-12-2008
Ndryshuar 12-09-2012
Downloads: 15 936
Size: 56.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i përputhshëm kliko këtuKjo shtesë është projektuar fillimisht për FS2004.Këtu është përditësimi i F-86 E / F SABER + SP1 i Amerikës së Veriut. Një aeroplan me një kabinë të plotë 3D dhe struktura foto-realiste, tingujt janë të pabesueshme dhe modeli është me cilësi shumë të lartë. Kjo shtesë mund të jetë lehtësisht një ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor SectionF8 i jashtëm
Emri i dokumentit north_american_f-86_e-f_sabre.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 04-03-2007
Ndryshuar 04-08-2012
Downloads: 6 245
Size: 12.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
jet biznesi privat. Shumë të bukur dhe të thjeshtë për kontroll. Në dispozicion në repaints 4. zë të cilësisë shumë të mirë për këtë lloj të aircraft.The Amerikës së Veriut Sabreliner (më vonë Rockwell Sabreliner) është një avion reaktiv biznesi zhvilluar nga Amerikës së Veriut Aviacionit. Ajo ishte propozuar për forcat ajrore amerikane në res ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Mike Stone
Emri i dokumentit north_american_t-39_sabreliner_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 17-07-2006
Ndryshuar 12-09-2012
Downloads: 15 386
Size: 42.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
B25J RAF version Bombardier. Shablloni alumini është e bukur. Në dispozicion në gjashtë repaints. Shumë opsionet. sound Perfect: të dëgjuar atë dhe ëndrra të bëhet realitet! Në sajë të autorëve për të bërë këtë duhet të-ketë shtesë për FS2004. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Brian Withers, Roy Chaffin
Emri i dokumentit rcs_b-25j_raf_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm