Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 15-05-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 11 510
Size: 78.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
FS2004 Port Over DeHavilland Dash 7 - Nuk është në përputhje me FSX/P3D. Ky paket përfshin tre modele, panelin 2D dhe matësit me porosi, tingujt me porosi, dy opsionet e Modelit të Fluturimit dhe livergjitë 7. Top cilësi. E rëndësishme, lexoni dokumentacionin. De Havilland Kanada DHC-7, i njohur edhe si Dash 7 është një c ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dehavilland_dash_7_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 15-07-2010
Ndryshuar 13-09-2012
Downloads: 7 706
Size: 15.39 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i përshtatshëm klikoni këtu Bombardier Dash 8 ose Q Series, i njohur më parë si de Havilland Canada Dash 8 ose DHC-8, është një seri binarësh me dy motorë, të mesëm, me avionë me turboprop. Prezantuar nga de Havilland Canada (DHC) në 1984, ato tani prodhohen nga Bombardier Aerospace. ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dehavilland_dhc8-q_202_package_for_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 02-01-2010
Ndryshuar 13-09-2012
Downloads: 4 407
Size: 15.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
de Havilland DH 8OA "Puss Moth" ishte e një dy / tre vendësh, të lartë të krahut nga 30-së, monoplane kabina, i projektuar për rreze të gjatë turne me shpejtësi të lartë. Ajo është përdorur në të njëjtën epokë si "Hawk Moth" për trajnimin e pilotëve në instrument fluturues. dizajn shumë të bukur model i bërë me hollësi të madhe dhe cu ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit de_havilland_dh-80a_puss_moth_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 29-09-2009
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 11 506
Size: 14 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modellized në Gmax ajo është një margaritar i vërtetë i zi.! Kjo add-on havs janë sjellë në përfundimin me të dhënat e saj pak. Kabina 3D me një kabinë të shkëlqyer virtuale është plotësisht karakteristika operative.Most shquar janë: pjesë të shumta të animuar, dritat, të shërbimit dhe të pasagjerëve daljet me shkallët konvikt, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dehavilland_dash_7_vc_based_passenger_edition.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 20-07-2009
Ndryshuar 13-09-2012
Downloads: 8 376
Size: 14.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i pajtueshëm klikoni këtu Kërkesa globale për Twin Otter është e tillë që Viking Air ka filluar prodhimin e pajisjeve të reja në fabrikën e saj në Calgary, Kanada me ndihmën fillestare de Havilland Canada. Modeli i ri i prodhimit është identik me -400 -300 Honeywell jashtë, por me një "... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dehavilland_dhc6-400_twin_otter_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 10-07-2009
Ndryshuar 12-10-2014
Downloads: 8 241
Size: 16.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX Versioni i përputhshëm klikoni këtuNuk do të humbasë! Shtesë e shkëlqyeshme e fluturimit me cilësi të lartë, gjithëpërfshirëse, por të thjeshtë dhe shumë të këndshme. Dizajni i ri me panelin e përditësuar 2D, VC dinamike të përditësuar, tingujt e plotë, pjesët e plota që lëvizin, efektet e ndriçimit dinamik, derën operative të hapësirës ajrore, rad sipërfaqësore ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dehavilland_dhc8-300_package_for_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 26-10-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 8 565
Size: 19.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Hawaiian International Virtual Airline, rilyej bukur. model i bukur jashtë sinqertë, paneli i plotë 2D dhe done.The de Havilland Canada DHC-6, e njohur edhe si Otter Binjake është një monoplane.Evolution STOL dobi të DHC-3 Otter de Havilland Kanada DHC-6 zhvillohet nga 1964, më të mëdha dhe eq ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Voir dokumentin README
Emri i dokumentit dash6_long_nose_hiva_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 31-08-2006
Ndryshuar 13-09-2012
Downloads: 7 780
Size: 11.36 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo është një avion ideal dhe i mrekullueshëm! Ne nuk mund të them më shumë, try it! Në dispozicion në repaints 13. Pilot është pothuajse reale, shikoni në atë në lëvizje! avion Superb. panel Superb. Dashuri e madhe. Në sajë të autorëve për cilësi work.The de Havilland Kanada DHC-1, i njohur gjithashtu si Chipmunk (në chipmunk francez) ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Rick Piper, Dave Booker, Saverio Maurri
Emri i dokumentit dehavilland_canada_dhc-1_chipmunk_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit