Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 30-01-2011
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 6 817
Size: 8.80 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i pajtueshëm klikoni këtuPaketa e plotë për FS2004 (modeli, kabina virtuale dhe tingujt) vjen me katër struktura: Air France (Rajonale), United Express, USAir Express (historike), Canarias Provincial. Është e rëndësishme të lexoni manualin e përfshirë në këtë pako. Embraer 120 Brasilia ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit embraer_120er_pad_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 21-08-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 8 675
Size: 2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Aerobatic dhe trajnimi avion. Shumë të ndritshme dhe shumë të shpejtë. Kjo shtesë është e përkryer për multiplayer. A nuk duhet të mashtrohen nga madhësia e saj të vogël. Ju do të jetë i befasuar nga cilësitë fluturuese të këtij modeli. Duhet të provoni! Embraer EMB 312 Tucano është një avion trajnimi ushtarak së bashku dhe sulmin e parë çmendur ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Daniel da Silva & Denis da Silva & Johan Peeters
Emri i dokumentit emb-312_tucano_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 07-07-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 11 644
Size: 23.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Twin prodhuar nga Embraer. Shumë i dobishëm. panel Beauty. Tingujt janë modifikuar të jetë shumë më e lehtë. Përfshijnë GPWS. Në dispozicion me një rilyej vetme. Embraer EMB-121 Xingu është një jet brazilian biznesit Embraer krijuar nga krahët dhe motorët e avionit EMB-110 Bandeirantes dhe EMB-120 ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Shtatë vend, Marc Siméon, Louis Cinca
Emri i dokumentit embraer_emb-121_xingu_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm