Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 19-08-2017
Ndryshuar 19-08-2017
Downloads: 1 357
Size: 94.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX/P3D Versioni i përputhshëm kliko këtuVultee XP-54 për FS2004, një kryevepër nga Milton Shupe dhe ekipi i tij. Paketë të plotë me shiritat 12 dhe disa modele. Vultee XP-54 Swoose Goose ishte një luftëtar prototip nga 40s ndërtuar nga Vultee Aircraft Company për Shtetet e Bashkuara Ar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Milton Shupe
Emri i dokumentit vultee_xp-54_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 10
Versioni 1.1
Krijuar 21-08-2015
Ndryshuar 21-08-2015
Downloads: 3 299
Size: 25.0 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Modeli Yakovlev Yak-18T për FS9. Përfshin dinamikën autentike, panel 2D me helikë animuar, mat, i vendosur të shëndoshë, sistemi doganor dështimit, modele të ndryshme 4 animuar vizuale, plotësisht funksionale dhe të animuar kabinë Virtual, 5 textures.Yakovlev ndryshme (Russian :. ОКБ им Яковлева) është një aircra rus. .. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Alexey Yuzefov
Emri i dokumentit yakovlev_yak-18t_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 8
Versioni 2.2
Krijuar 02-02-2014
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 2 614
Size: 16.0 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për të hyrë në FSX & P3D version i kësaj shtese kliko këtu Savoia-Marchetti SM.79 Sparviero (italian për "Sparrowhawk") ishte një bombardues i mesëm italian me tre metoda me një strukturë druri dhe metali. Projektuar fillimisht si një avion pasagjerësh të shpejtë, ky monoplan i krahut të ulët, në vitet 1937-39 ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Manuele Villa
Emri i dokumentit savoia_marchetti_sm-79_mvg_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 05-07-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 4 965
Size: 21.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX & P3D klikoni këtu Ky paket përmban aeroplanët dhe planet e fluturimit që synojnë të tregojnë historinë e SIDA 617 RAF Dambuster Raid në Diget e Moehne dhe Eder 16 - 17th Maj 1943.Ju do të gjeni planet e fluturimit në menynë Start - Të gjitha programet - Rikoooo Add -on - Avro Lanc ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Ross McLennan
Emri i dokumentit avro_lancaster_tp464_db_ajj_v6_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 03-07-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 5 216
Size: 30.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Yakovlev YAK-42 Version 2.0 për FS2004, model i bukur në natyrë përfshirë dy repaints UR-42369 Lviv Airlines dhe Aeroflot Yak-42 CCCP-42336, panel 2D projektuar posaçërisht për këtë shtesë, lexoni dokumentacionin. Shumë e madhe për të fluturuar, me këtë realism.Package përmbajtjen: Dokumentacion në anglisht dhe Ru ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit yakovlev_yak-42_2.0_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 03-05-2013
Ndryshuar 04-05-2013
Downloads: 5 946
Size: 40.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për tifozët e Caravelle famshme (të krijuar nga AFG), të zbuluar këtë avion të shkëlqyer për FS2004, simulimi shtyrë deri në maksimum, realizmit e çuditshme, kjo shtesë nuk do të largohet nga ju indiferent. Pilot nga paneli 2D (nuk ka VC) dhe kujtoj veten një kohë e vjetër, që i jet.It parë civil është esse ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit caravelle_iii_air_france_afg_v1.0_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 05-03-2013
Ndryshuar 06-03-2013
Downloads: 3 317
Size: 9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketa përfshin modelet e Golden Age Simulimet CTO përfaqësuara si flota Northwest Airways WACO duke operuar si një shërbim postë ajrore në 1929-1936.Weaver Avioni i kompanisë të Ohajos apo Waco është një ish-prodhues amerikan avion i bazuar në Troy (Ohio). Midis 1919 dhe 1946, kompania ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Vladimir Gonchar
Emri i dokumentit waco_nwa_fleet_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 05-03-2013
Ndryshuar 06-03-2013
Downloads: 3 507
Size: 11.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Dikur payware, kjo shtesë në tani falas, ajo do të kënaqet dashamirët e modelit të pasluftës. Përfshin katër textures, tinguj me porosi dhe një kabinë virtuale shumë pleasant.The Handley Page Victor HP.80 ishte një bombardues strategjike britanike. Me Avro Vulcan dhe Vickers trima, ai ishte pjesë e tr ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit handley-page_victor_k.2_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 05-03-2013
Ndryshuar 06-03-2013
Downloads: 6 038
Size: 11.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një tjetër shtesë e madhe për tifozët e Luftës së Dytë Botërore, për më tepër, ajo është gjithashtu një hidroavion. Dy modele janë në dispozicion me dhjetë textures. Ajo është një ish payware shtesë tani falas për enjoyment.The tuaj Konsoliduar Catalina PBY ishte një anije amerikane duke fluturuar nga 1930s dhe 1940s prodhuara nga Consolida ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit pby_catalina_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 15-12-2012
Ndryshuar 21-12-2012
Downloads: 5 401
Size: 151 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Pakage përfshijnë tre Aircraft (pasagjerëve dhe mallrave) me modele fluturimit porosi dhe përmban panele të kohës dhe vlerëson, të lehtë-to-lexuar COCKPITs klikueshme virtuale, brendshme elegante kasolle, dhe textures hartuar bukur e jashtme. Authentic Radial Custom tinguj të përfshira. Falenderim të veçantë për Bill "Lio ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit avia_57_version_1_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 31-03-2012
Ndryshuar 10-08-2012
Downloads: 2 419
Size: 15.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin FSX klikoni këtu modelet 5 dhe textures 9 me tingujt e bukur me porosi dhe punonjësin virtual të punës (VC). Curtiss Hawk ishte një emër i përbashkët për shumë avionë të projektuar dhe ndërtuar nga Curtiss Motor Company, shumica e tyre ishin luftëtarë. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Ivan Hsu
Emri i dokumentit curtiss_hawkiii_68_bf2c-1_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 27-12-2010
Ndryshuar 10-08-2012
Downloads: 6 382
Size: 32.55 MB
Liçensë freeware i jashtëm
paketë të plotë për këtë shtesë e mrekullueshme që përfshin dy modele, një version ushtarak dhe një version civile, përfshin pesë textures, tinguj të madhe dhe një kabinë virtuale Lexoni dokumentacionin dhe listë e plotë. Duke shtypur butonin L do të marrë motorët e zjarrit në çast, efektet vizuale nuk janë ba ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Terry Jones, Libardo Guzman, Tom Gibson, Greg Pepper
Emri i dokumentit c-46_mashup_commando_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 17-12-2010
Ndryshuar 10-08-2012
Downloads: 3 124
Size: 8,27 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Bombarduesi Boeing XB-15 është një prototip me rreze të gjatë, projektuar fillimisht si XBRL-1. Avioni është përdorur nga USAAC para se të kthehet në avionët e transportit dhe ripërcaktohet XC-105. Avioni u prish në Panama në 1945 pas një karriere të 8 years.A madhe shtesës Arkivave video! Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor George Diemer
Emri i dokumentit boeing_xb-15_experimental_long-range_bomber_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 02-08-2010
Ndryshuar 10-08-2012
Downloads: 3 106
Size: 37.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
riprodhimi shkëlqyer dhe i rrallë i një modeli historik argjentinas në detaje, një perlë e vogël për t'u zbuluar dhe vlerësuar si një vintage.Powered nga dy 620 hp AB 3190 El Indio motorët e ftohur me ajër 9-cilindër Supercharged radiale, prototipi i parë fluturoi 21 1953 shtator , ndërkohë që ajri të parë të prodhimit ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit dinfia_i.a.35-ii_huanquero_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 31-01-2010
Ndryshuar 10-08-2012
Downloads: 3 372
Size: 15.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Superb avion francez i cilësisë së lartë, duke përfshirë një complet liveries virtuale dhe 2D cockpit.Two përfshihen: Air France dhe Air ForceHistory: The Bloch MB.220 ishte një me dy motor aeroplan francez transportit të udhëtarëve e ndërtuar nga Société des Avions Marcel Bloch gjatë 1930s. MB220 ishte një gjithë-u takua me ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit bloch_220_restauravia_v1.1_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit