Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 28-10-2009
Ndryshuar 13-02-2018
Downloads: 8 708
Size: 11.03 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX version i përshtatshëm klikoni këtu CanadaIR CL-215 është avioni i parë i projektuar si një bombardues uji për luftën kundër zjarreve. Ky është avioni më i famshëm i këtij lloji, i zhvilluar në Francë, që është bërë sinonim me avionët bërthamorë të Kanadasë. CL-215 është projektuar në Can ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit bombardier_canadair_cl-215_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 08-04-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 43 215
Size: 19 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Bombardier Canadair CL-415 zjarri. bërë shumë mirë dhe të lehtë për të kontrolluar. Press "I" të bjerë ujë (rimbushje ujë të jetë e mundur). 4 repaints përfshirë një frëngjisht. Flying këtë Canadair është shumë teknike dhe jep ndjesi të reja. Nga shkarkimit këtë shtesë, ju mund të bëhet një zjarrfikës, një pilot vlerësuar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Massimo Taccoli, Dennis Seeley, Werner Schott
Emri i dokumentit bombardier_cl-415_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 01-04-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 22 896
Size: 8.23 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një jet e përdorur shpesh nga Air France për fluturime rajonale. Modeli dhe textures janë të jashtëzakonshme. Ne kemi parë rrallë një shtesë të cilësisë të tillë. Ju nuk do të jenë të pakënaqur. panel funksionale dhe cilësi të mirë sound.The CRJ200 është mundësuar nga dy Turbojets General Electric CF34-3B1 gjeneruar një jo ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor ProjectOpen Sky, suite dokumentin README
Emri i dokumentit bombardier_crj-200_air_france_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 04-01-2006
Ndryshuar 14-09-2012
Downloads: 17 241
Size: 13.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një add-on të denjë për më të mirë në aspektin e cilësisë dhe të detajuar. Ajo është e bukur, të gëzojë atë ndërsa ajo është ende Freeware! Faleminderit për ekipin Project OpenSky për punë. Paneli dhe tingujt janë shumë të rëndësishme. CRJ 900 është një me dy motor ndërtuar nga Bombardier dhe ka një kapacitet të vendeve 90. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor ProjectOpen Sky, suite dokumentin README
Emri i dokumentit bombardier_crj-900_house_colours_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit