Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 05-03-2013
Ndryshuar 06-03-2013
Downloads: 8 352
Size: 31.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketa përfshin efekte të reja si pas-burners, përfshin shumë përmirësime për të marrë një rezultat sa më të afërta me të vërtetë si mundur.Fushata Mikojani-Gurevich MiG-21 (rus: Микоян и Гуревич МиГ-21, emri NATO raportimi: Fishbed) është një jet supersonik avion luftarak, projektuar nga Byroja Dizajn Mikojani-Gurevich ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Kazunori Ito & Spike
Emri i dokumentit mig-21_madness_package_v1.1_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 02-07-2012
Ndryshuar 02-07-2012
Downloads: 4 630
Size: 35.17 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Mikojani-Gurevich MiG-27 është një avion sulm terren rrjedh nga luftëtar rus MiG-23 flogger. U shfaq në 1970s, MiG-27 është ndërtuar pothuajse kopje 900, duke përfshirë 165 nën licencën në Indi. Në përputhje me produktet IRIS ne kemi këtu një shtesë e cilësi të jashtëzakonshme për këtë t paketë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit iris_mig-27_flogger_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 04-09-2006
Ndryshuar 08-10-2012
Downloads: 9 578
Size: 17.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Avioni luftarak rus Sukhoi Su-22. model shumë i mirë fluturimit. Në dispozicion me repaints 2. Krahët janë gjeometri të ndryshueshme. Në dispozicion parashutë frenimit. efekte të ndryshme (si tymi). Su-22 Montues është një version eksporti i Su-17. doganore Madhe tingëllon armatimit:! 4'070 KgEngine: nLyulka AL-21F -... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Jan Moravec
Emri i dokumentit sukhoi_su-22_fitter_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 10-08-2006
Ndryshuar 08-10-2012
Downloads: 6 011
Size: 14.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
luftëtar ruse. avion i vogël përdoret për trajnim. model shumë i mirë fluturimit, mjaft e thjeshtë. Me pesë repaints. Tinguj korrigjohen nga Rikoooo.The L-29 Delfin trajner jet jet Çeke (1959) është zgjedhur në 1963 si një pajisje trajnimi forcave standarde të Paktit të Varshavës. Kjo ishte një avion drejt krahut të ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit aero_vodochody_l-29_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 23-07-2006
Ndryshuar 08-10-2012
Downloads: 6 791
Size: 10.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
60s luftarakë rusë. Në dispozicion me repaints 3. Shumë të këndshme për të fly.The Sukhoi Su-15 (kodin e NATO shtambë) është një interceptor të gjitha-motit me varg të gjatë të zhvilluar nga Bashkimi Sovjetik në 1960s. E ndërtuar rreth kopje 1300, Su-15 ka qenë në shërbim nga 1967 të 1996. zhvillimi i saj i fundit, Su-15TM ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Model: Brett Hoskins Textures: Mike Mahat (suite dans README)
Emri i dokumentit sukhoi_su-15f_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 22-07-2006
Ndryshuar 08-10-2012
Downloads: 9 864
Size: 16.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Emri: Mikojani-Gurevich 23. avion rus që kanë zëvendësuar Mig 21. Pajisur me një kompjuter elektronik. brezi i ri, motori i ri, radar.It i ri ishte një nga avionët të BRSS në lartësinë e atyre të SHBA-fluturues në aeroplan e tyre të orës është shumë nervoz, kini kujdes! Fly me sweetn ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Kazunori Ito, Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë., Lyhet perseri, Gena
Emri i dokumentit mig-23_soviet_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 26-10-2005
Ndryshuar 08-10-2012
Downloads: 14 613
Size: 8.71 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Firefox, arma e fundit (1982) Clint Eastwood. Mund të përshpejtojë deri në Mach 6, undetectable nga radari, dhe armët e kontrolluara telepatike me cilësi pilot.The të modelit është bërë shumë mirë. Ky avion është veçanërisht i përshtatshëm për konfigurimin grafike të vogla. Kjo shtesë është nga një fiction ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Owen Smoot, textures nga Kurt Beswick
Emri i dokumentit mig-31_firefox_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 26-10-2005
Ndryshuar 18-09-2012
Downloads: 21 493
Size: 12.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Sukhoi Su-34 (përcaktim nga eksporti: Su-32) është një bombardues rus taktike me nëndetëse anti / anije capabilities.During vitet 1970-1980, forca sovjetike taktike bomber u dominuan nga MiG-27 dhe Su-24, por para se kërcënim i ri që vjen të quajtur armë zgjuar dhe saktësi, Bashkimi Sovjetik vendosi ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Bowe Tyson
Emri i dokumentit su-34_strike_flanker_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit