Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 29-05-2011
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 7 906
Size: 44.84 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shpirti Sikorsky S-76 helikopter është një produkt komercial nga prodhuesi amerikan Sikorsky Aircraft Corporation, është një helico gjithanshëm të mesme. Ajo është e pajisur me dy rotors secila me katër blades dhe një ulje të anulohet gear.Superb shtesë për FS2004 para payware tani freeware që 2011 nga ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
Emri i dokumentit sikorsky-s76_nemeth_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 09-03-2009
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 10 700
Size: 20.46 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një perlë e vërtetë! pajisur me një kabinë të bukur virtuale, 2d panel dhe doganore tingujve, të plotë package.The S-70A është versioni i eksportit i shumë-misioni Sikorsky zhvilluar nga Blackhawk. Misioni primar i Blackhawk helikopter si një transport të trupave dhe mbështetje logjistike, por, përveç kësaj, të ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
autor Jordan Moore i jashtëm
Emri i dokumentit sikorsky_s-70a_pack_v1_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 04-03-2009
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 5 838
Size: 5.22 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kliko këtu për FSX Variant i përshtatshëmKjo është një helikopter me sy të mirë, i drejtuar nga AlphaSim. Më parë, nga 2009 ajo është bërë freeware, kështu që ju duhet të përfitoni! Operacionet e ngarkesave me helikopter HistoricFirst, S 55 Një H19 prodhuar nga firma amerikane Sikorsky, bëri operën e saj të parë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
autor AlphaSim i jashtëm
Emri i dokumentit sikorsky_s-55_whirlwind_alphasim_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 24-12-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 5 381
Size: 7.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Helikopter të luftuar kundër zjarrit. Kjo është një vazhdimësi e çadrës Sikorsky HH-Series 60F. Kjo shtesë është në dispozicion me disa textures të ndryshme. helikopter shumë e vështirë për të trajtuar, ne presim komente nga ju! Mos hezitoni që të përshkruani përshtypjet tuaja. Testet e mirë dhe fluturime të mira, për të luftuar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
autor Moore et Kirk Sunley
Emri i dokumentit sikorsky_s-70_firehawk _hh-60f_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 20-05-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 14 456
Size: 9.39 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Helikopter për shpëtim në sea.Very bukur, por e rëndë. Një rilyej, tymi, dera, krahë kanate dhe anti-çift rrotullues rotorit. Në dispozicion sipas prodhuesit: Westland në FS2004The Sikorsky CH-124 Sea Mbreti helikopter është një lloj ushtarake anti-nëndetëse projektuar për përdorim nga një anije. Ajo është vers kanadez ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
autor Edwin Thurston Willy VERVAECKE
Emri i dokumentit sikorsky_sea_king_har3a_fs2004.zip
Paneli i 2D vetëm
Krijuar 26-10-2005
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 15 385
Size: 9.3 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Helicopter e cilësi të jashtëzakonshme, shkarko tani. të shëndosha të shkëlqyer me textures 5, panel 2D dhe VC.The Sikorsky UH-60 Black Hawk është një me katër tehe, me dy motor, medium-lift utility helikopteri prodhuar nga Sikorsky Aircraft. Sikorsky paraqiti dizajnin S-70 për Utility Tac Shtetet e ushtrisë së Bashkuar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm Testuar në rregull me FS2004
Emri i dokumentit sikorsky_pavehawk_uh-60.zip
3D Virtual Cockpit

Gjuhë