Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 14-05-2013
Ndryshuar 17-05-2013
Downloads: 10 260
Size: 50.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
ICARO Aircraft Development krenari paraqet vitet e ICARO BK117 Final Edition 2009.After dy e gjysmë të zhvillimit dhe artworking e BK117, këtu është një produkt freeware për të gjithë tifozët BK. Kjo është BK117 parë freeware me QV të plotë animuar dhe disa phototextures, gjithashtu, tingujt dhe të lehta ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Thomas Roehl i jashtëm
Emri i dokumentit icaro_bk117_final_edition_package_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 31-03-2012
Ndryshuar 11-10-2012
Downloads: 6 108
Size: 34 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për FSX Versioni i përputhshëm klikoni këtuShkarko! Kjo paketë përfshihet me tekstet e xhandarmërisë, Doganës franceze, Heliswiss dhe shumë të tjerave. Karakteristikat e ketrit të Aerospatiale AS 350BA për Simulatorin e Fluturimit 2004: Modeli i detajuar i krijuar me GmaxTable të buzë dhe fotoreal ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor FSpainter / Florian LAROYE
Emri i dokumentit eurocopter_as350-ba_fspainter_complete_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 29-09-2009
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 11 877
Size: 15.94 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shumë helikopter bukur ngjyrosur si amtare italiane të shpëtimit për FS2004, brendshme me kabinën plotësisht 3D virtuale dhe tingujt. Vlerëson duket funksionale, cilësia e përgjithshme e shtesës është shumë i mirë! Me pak fjalë: The Dolphin është një helikopter gjithanshëm medium projektuar nga kompania franceze Sud Aviacionit ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor I-FOX Franco
Emri i dokumentit eurocopter_hh_65_dolphin_elisoccorso_trento.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 14-07-2007
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 17 663
Size: 6.24 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Model me ngjyrat e Rikoooo (ato të vjetra). Në dispozicion me një rilyej. stacionare automatike me fluturues ndihmë nga auto-pilot. Shumë të dobishme për punë! Ndjenja jonë: Helikopteri shumë të qëndrueshme dhe të lehtë për të fluturuar. Shkarko tani! Dauphin është një helikopter gjithanshëm medium projektuar nga kompania franceze ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Antti Pankkone, Alan Devins, Keith Devins, Niki Jellinek, George Arana, Fabien VENRIES
Emri i dokumentit eurocopter_dauphin_as_365_n2_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 26-10-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 14 174
Size: 31.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Helikopteri Shumë mirë! Përdoret për shpëton në Zvicër. Design: Modeli 3D dhe kabinë virtuale janë kryer me programin GMAX v1.2Swiss Air Rescue (REGA) (gjermanisht: Schweizerische Rettungsflugwacht) (në italisht Guardia di Aerea Svizzera ndihmës së shpejtë) të quajtur thjesht REGA është një organizatë ndihmë zvicerane. I ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Laurent Hadorn, Christian Spaltenstein, Franz Haider
Emri i dokumentit eurocopter_ec145_rega_swiss_air_rescue_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 21-08-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 11 287
Size: 32 MB
Liçensë freeware i jashtëm
helikopter shpëtimi. Simple, e lehtë fluturues, pas serisë Eurocopter. Tinguj janë të përsosur. Mundësuar nga Arrius 2 B2, MTOW 2910 kg, e vërtetuar në 2006. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Emri i dokumentit eurocopter_ec135t2_carilion_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 12-02-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 28 451
Size: 45 MB
Liçensë freeware i jashtëm
dyert e punës dhe çikrik. Shift + E, Shift + E + 2, Shift + W. One rilyej "xhandarmëria". Disa modele zgjedhje. Very nice të fluturojë dhe të qëndrueshme në flight.The Eurocopter EC145 është një me dy motor të lehta utility helikopter prodhuar nga Eurocopter. Fillimisht referuar si BK 117 C2, EC145 është ba ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Laurent Hadorn, Franz Haider, Denis Allavena, Chris Spaltenstein
Emri i dokumentit eurocopter_ec-145_gendarmerie_francaise_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 18-01-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 9 160
Size: 8.84 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Pas serisë / Policia Militar de São PauloSounds janë të mira. Modeli Gmax. Textures janë në 32Bits quality.The Eurocopter AS350 Ecureuil është një helikopter me dhunti të shumta të lehta zhvilluar nga Aerospatiale, Eurocopter dhe nga janari 1992. Kjo pajisje ka dallimin e ka zhvilluar në ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Tamas Nemeth, Peter Nemeth, Adriano Martoni
Emri i dokumentit eurocopter_as_350_ecureuil_policia_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 16-01-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 10 577
Size: 12 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo është një helikopter i thjeshtë për FS2004. Përfshijnë gjithë sistemin funksional Carmin dhe radio. Në dispozicion me dy repaints të mira të mjaftueshme. Tinguj janë shumë good.The Eurocopter EC120 Colibri është një e vetme helikopter dritë motor zhvilluar nga Eurocopter në partneritet me Kinën Kombëtare Aero-Teknologjia ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Laurent Corriea
Emri i dokumentit eurocopter_ec120b_colibri_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 26-10-2005
Ndryshuar 14-10-2012
Downloads: 10 292
Size: 30.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një i ri special "emergjente mjekësore", që vijnë pas 135 Polizei të KE-së. version Very nice! Cockpit është pothuajse njëjtë si EC135 reale. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Paint de Ronald van Doorn, photos de Michael W. Ro
Emri i dokumentit eurocopter_135_ph-ems_medical_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 26-10-2005
Ndryshuar 14-10-2012
Downloads: 5 076
Size: 30.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu një prej helikopterëve të përdorura nga policia gjermane. Një model i bukur, të lumtë, me një shumë funksionale cockpit.The EC135 lehta me dy motor helikopter është prodhuar gjithanshëm nga Eurocopter.It është një evolucion shumë i fut të MBB BO105 cili pa një zhvillim të mëtejshëm në 1980s (quajtur Bo 108). .. Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Heiko
Emri i dokumentit eurocopter_ec_135_polizei_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit