Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 14-01-2017
Ndryshuar 14-01-2017
Downloads: 2 996
Size: 145 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një paraqitje të bukur të qytetit të Auckland në Zelandën e Re, duke përfshirë edhe shumë ndërtesa dhe ura, foto-real textures të tokës dhe aeroportit ndërkombëtar (NZAA). Për të përfituar nga kapacitetet e kësaj pamje me FS2004 është e këshillueshme për të vënë të gjitha grafika në maksimum dhe i ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Robin misri, Ian Warren, Deane Baunton - Godzone Virtual Flight
Emri i dokumentit real_new_zealand_auckland_city.zip
Versioni i instaluesit 10
Versioni 1.0
Krijuar 12-02-2014
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 25 473
Size: 58.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky është versioni i 9th pamje e Rio de Janeiro (Brazil) për FS2004. Zona foto-realiste u zgjerua për 1500Km2 dhe shumë monumente përfshirë ... Aeroporti i ri Tom Jobim (SBGL) është përfshirë si dhe përmirësime në Santos Dumont (SBRJ) Jacarepagua (SBJR) Afonsos (SBAF) dhe Clu ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Newton Drumond, Fernando Marques, Dave Pearce, Luis Vargas
Emri i dokumentit rio_de_janeiro_photoreal_v9.0_fs2004.zip
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 23-08-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 10 774
Size: 791 Kilo octets
Liçensë freeware i jashtëm
pamje e vogël e tregojnë në Marsejë. Të kalojë në qarqet, dy transportuesit avionëve të hyjnë, tullumbace e ajrit të nxehtë emërtuar Microsoft. Përveç aeroportit Marseille. Airport Code: LFML (Marseille) E rëndësishme: Kur instalimi është bërë, të fillojë FS2004 dhe deklarojë SHOW peizazh (LFML) në bibliotekë o ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Personnalisé Rikoooo, auteur inconnu
Emri i dokumentit lfml_show_marseille_fs2004.zip
Krijuar 23-07-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 10 016
Size: 1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Scenery i nisjen e anijet hapësirë. Dy fusha nis janë aktive. Bëni zgjedhjen "zgjidhni një fluturim." Kliko Shuttle Launch 06 dhe të zgjidhni një fluturim më poshtë. Dy nis të njëkohshme dhe pastaj ju duhet të prisni 12 minuta para se të ardhshme ai të fillojë. Në qoftë se kjo nuk ndodh, të ngushtë dhe të rinisni përsëri FS ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Ron Jeffers
Emri i dokumentit shuttle_launch_06_2_fs2004.zip
Krijuar 08-07-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 16 359
Size: 8.26 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Scenery i aeroportit të Djaména. Very nice me pistën e saj të gjatë. Kjo paketë përmban pjesën ushtarake të N'Djamena. Air Shkëputja është e vendosur në aeroportin e N'Djamena (Çad) në Kodin end.Airport: FTTJImportant: Pasi Rikoooo instaluar është bërë në PC tuaj, filloni FS2004 dhe të deklarojë pamje ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Alexandre Remy
Emri i dokumentit ndjamena_fs2004.zip
Krijuar 22-06-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 10 222
Size: 4.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Scenery për nisjen e anije kozmike në Cape Canaveral. Gjithashtu përfshin 3 AI, ata do të jenë të pranishëm në pamje. Anije janë të përfshira edhe në këtë paketë off nisë jastëk. Ju lutem vini re se anijes merr off sa më shpejt fillimin pamje FS2004. Ajo off përsëri pas 2 minuta. Pas kësaj ju hav ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Ron Jeffers
Emri i dokumentit shuttle_launch_06_fs2004.zip
Krijuar 19-06-2006
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 37 940
Size: 5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Princess Juliana TNCM + plazh. Këtu peizazh i "Princess Juliana" shumë të flasim për këtë në forum. Scenery është shumë riprodhohen mirë dhe shumë të bukur rreth Aeroportit Ndërkombëtar të airport.Code në ishullin e Saint-Martin: TNCM Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Garcia Sanchez, Peter Leadbeater, Pascal Dumat
Emri i dokumentit princess_juliana_fs2004.zip