Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 19-08-2017
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 8 938
Size: 64.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një tjetër perlë e dashur Milton Shupe dhe ekipi i tij. DeHavilland DHC-7 amtare FSX dhe modeli 100% në përputhje me Prepar3D v4. Mos e humbisni këtë shtesë! Spantax ishte një linjë ajrore spanjolle që fluturoi nga 1959 në 1988. Qendra e saj kryesore ishte në Palma de Mallorca në Ishujt Balearikë. Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Milton Shupe, Mike Kelly, George, simulimet Eagle Rotorcraft, Medaljen Enrique. Përgatitur për FSX/P3D v3 & 4 nga Chris Evans
Emri i dokumentit dehavilland_dhc-7_spantax.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 28-05-2014
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 22 721
Size: 93.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketa e shërbimit për simulimet Eagle Rotorcraft / Milton Shupe / Sim-Outhouse DeHavilland DHC7 Dash 7 (FSX Native). Ky shërbim trajton dyert e brendshme të zhdukura të të gjitha modeleve, rregullon dukshmërinë e gomave të tyre, rregullon animacionet e spoilerit të krahut të djathtë, shton një cilësi të munguar në mëlçinë "BAS" Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit dehavilland_dash_7_native_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 15-05-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 30 837
Size: 74.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
FSX Port Over DeHavilland Dash 7 - Jo i përputhshëm me paketën FS2004.This përfshin tre modele, panelin 2D dhe matësit me porosi, tingujt me porosi, dy opsionet e modelit të fluturimit dhe xNUMX liveries. Top cilësi. E rëndësishme, lexoni dokumentacionin. De Havilland Kanada DHC-7, i njohur edhe si Dash 7 është një civil ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
Emri i dokumentit dehavilland_dash_7_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 29-02-2012
Ndryshuar 11-07-2012
Downloads: 16 180
Size: 53.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Version 1.1. Molla Tiger për të FSX është një nga freeware më të mirë shtesë që mund të gjendet në internet. Kjo është një përfaqësim modern i modeleve australiane që mund të gjejmë sot, kështu që përfshin disa veçori shtesë që nuk janë në origjinalin e kohës së vjetër. Havilland DH82 Tiger Mo ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit ants_de_havilland_tiger_moth_version_1.1_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 21-01-2012
Ndryshuar 11-07-2012
Downloads: 11 020
Size: 14.64 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kenn Borek Air është i bazuar në Calgary, Kanada dhe përveç vepron një linjë ajrore që shërben rajonet e largëta të Kanadasë veriore ata avion charter në mbarë botën për organizatat tregtare, shkencore dhe humanitare për përdorim në terren pazhvilluar. Kompania operuar një nga më të mëdha të flotave të DHC-6 ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit de_havilland_dhc-6-300_on_skis_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 15-07-2010
Ndryshuar 11-07-2012
Downloads: 21 521
Size: 15.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për variantin e përputhshëm të FS2004 klikoni këtu Bombardier Dash 8 ose Q Series, i njohur më parë si de Havilland Canada Dash 8 ose DHC-8, është një seri aeroplanësh turbopropi të përfshirë, me interval të dyfishtë. Prezantuar nga de Havilland Canada (DHC) në 1984, ata tani prodhohen nga Bombardier Aerosp ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit dehavilland_dhc8-q_202_package_for_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 20-07-2009
Ndryshuar 11-07-2012
Downloads: 26 063
Size: 15.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin FS2004 pajtueshme klikoni këtu. kërkesa globale për Otter Binjake është e tillë që Viking Air filloi prodhimin e pajisjeve të reja në uzinën e saj në Calgary, Kanada me fillestar të ndihmojë de Havilland Kanada. Modeli i ri i prodhimit është identike me -400 -300 Honeywell jashtë, por me ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
Emri i dokumentit dehavilland_dhc6-400_twin_otter_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 10-07-2009
Ndryshuar 12-10-2014
Downloads: 21 348
Size: 16.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin FS2004 pajtueshme klikoni këtu. Mos e humb atë ! Excellent add-on i cilësisë së lartë, fluturim të plotë, por të thjeshtë, dhe shumë të këndshme. Dizajni i ri me panelin përditësuar 2D, përditësuar dinamike VC, tinguj të plotë, pjesë të plotë të lëvizshme, efektet dinamike shndrit, airstair dera operacional mallrash, surfac ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit dehavilland_dhc8-300_package_for_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 28-01-2009
Ndryshuar 11-07-2012
Downloads: 16 788
Size: 16.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky turboprop binjak i fuqishëm përdoret si një kërkim bërthamor dhe avion dhe kërkim shpëtimi. Rrapa e pasme hapet në pozicionin e rënies së ajrit dhe terren. Ngarkimi / shkarkimi i ngarkesës. Pako e plotë për FSX, panel, VC dhe tingujt personal. Animacion i plotë i fluturimit të modelit, duke përfshirë edhe ekuipazhin e animacionit.Kompatibil me ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit dehavilland_dhc5_buffalo_forces_canadiennes.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4