Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 21-08-2019
Ndryshuar 21-08-2019
Downloads: 9 196
Size: 285 MB
Liçensë freeware i jashtëm
AgustaWestland AW139 modeli "Kërko dhe shpëtim" (SAR) versioni 2.1 beta. Ky model është një adaptim për FSX / P3D i AW139 krijuar nga Icaro Group. Një perlë e vërtetë! Karriget e 3D është mjaft e ngjashme me helikopterin e vërtetë. Kabina është modeluar plotësisht në 3D. Shumica e instrumenteve të fluturimit janë duke punuar duke përfshirë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Origjinali nga Icaro Group. Përshtatja dhe modifikimi nga Carlos Palacio
Emri i dokumentit agustawestland_aw139_sar.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni i shtesës 2.1 Beta
Krijuar 21-08-2019
Ndryshuar 21-08-2019
Downloads: 15 347
Size: 62.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është për herë të parë në Freeware një vendas i bukur Mil Mi-171 FSX / P3D me kabinë virtuale. Prepar3D v4 i pajtueshëm. VC këtu është Mil Mi-8T i krijuar nga Airfilips. Karriera e Mi-8T është e ngjashme me kabinën e Mil Mi-171. Rikoooo e bëri këtë helikopter në përputhje me P3 ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Modeli nga OAO Rusia dhe Mi-8T VC nga Airfilips. Ribotoni Nga Mohammad Faali. FSX/P3D shndërrimi vendas nga Rikoooo
Emri i dokumentit mil_mi-171_russian_air_force.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 07-08-2019
Ndryshuar 07-08-2019
Downloads: 15 610
Size: 270 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një shtesë e jashtëzakonshme e helikopterit AgustaWestland AW139. Kjo makinë e gjithanshme (evakuimi mjekësor, operacionet e armatosura të policisë, zjarrfikjet, ndihma e parë, etj.) Është përdorur nga shumë vende në një kontekst ushtarak, qeveritar ose civil.Kabina e këtij modeli është krejt e ngjashme me helikopterin e vërtetë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Origjinali nga Icaro Group. Përshtatja dhe modifikimi nga Carlos Palacio
Emri i dokumentit agustawestland_aw139.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 19-05-2017
Ndryshuar 10-08-2019
Downloads: 3 426
Size: 24.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kaman HH-43 Huskie është një helikopter me interlocking rotor zjarrfikës të cilat janë përdorur edhe për luftimin. Helikopter i plotë dhe amtare FSX / P3D, Materialet MDLX dhe animacionet, të përfshira me ripunimet 9, tingujt me porosi, kabinën dhe VC në 3D, efektet dhe animacionet.Operacioni: Dera e pilotëve an ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Paul Dee, Pilot nga Piglet, FSX përditësohet nga LLS
Emri i dokumentit kaman_hh-43_huskie.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 20-07-2015
Ndryshuar 20-07-2015
Downloads: 14 837
Size: 127 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Virgjëresha e plotë e helikopterit FSX freeware EH101 Merlin riformuar për të FSX dhe Prepar3D me panel të ri VC, dritat e reja, bojë të re, të reja FSX/P3D vlerëson, tinguj të rinj dhe efekte të rejaAnimacionet: Hyrja e ekuipazhit: dera e shift-eCargo: shift-e-2Toggle figura e ekuipazhit: ctrl-W (komandë e timonit të ujit) Raftin e pasmë të hapur (H ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit westland_merlin_eh101_v2_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 8
Krijuar 22-09-2014
Ndryshuar 14-08-2019
Downloads: 22 422
Size: 31.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketa përmban një korrigjuar dhe kompletuar VC ri dhe panel 2D, që nga default VC nuk kishte asnjë mat funksionale dhe kishte një bitmap meta në dosjet e cilësi, në mënyrë që pjesa e majtë vc dhe e drejtë dhe qoshet e mbetur ishin të bardhë. Ai gjithashtu përmban një panel të ri 2D, fillimisht të hartuar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Modeli nga airfilips, aktualizuar nga Michael Pook, vendas FSX/P3D përditësuar nga Rikoooo
Emri i dokumentit mil_mi-26.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 22-05-2014
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 12 096
Size: 10.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një tjetër shtesë e madhe për një helikopter të njohur të propozuar nga Virtavia, ish payware, se kjo shtesë u bë freeware në 2014. Përfshirë me kabinë 3D dhe QV, vlerëson doganore dhe tingujt, animacione, pesë repaints, dy modele. HC3 dhe HM1.To hyni versioni për FS2004 klikoni hereHistoryIn 1977, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Virtavia i jashtëm
Emri i dokumentit virtavia_westland_merlin_eh101_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 23-10-2013
Ndryshuar 25-11-2018
Downloads: 33 849
Size: 120 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Vetëm në përputhje me FSX Përshpejtimi ose P3D deri në v3. Helikopteri i kompletuar që nuk bie ndesh me default EH101 nga FSX-Acc. EH101 është një nga helikopterët më të mirë në botë, por Microsoft nuk ka vënë shumë përpjekje në këtë model dhe mungonte shumë. Helikopteri është riformuluar ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-Acc
autor Microsoft, v2 nga David Robles
Emri i dokumentit agusta_westland_eh101_v2_fsx-acc_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 01-11-2012
Ndryshuar 01-11-2012
Downloads: 29 989
Size: 15.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është UKMIL Chinook krijuar në GMAX për të FSX. Duke përdorur hartën e grumbullimit dhe textures DDS, modeli i saj është vendas për FSX SP2 /P3D. Përfshin kabina virtuale (VC) me pamje / pozicione të shumëfishta, animacione të tilla si hapja e ngarkesës së pasme etj, varësisht nga modeli. Përfshin tingujt me porosi dhe 12 t ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor UKMIL i jashtëm
Emri i dokumentit ukmil_boeing_chinook_hc2_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 14-03-2012
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 7 643
Size: 4.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Tani quhet gjithashtu S-300C Sykorsky.It është ideale për shëtitje të shkurtra në lartësi të ulët, për spërkatjen e pesticideve mbi fushat, për të kërkuar kafshë në Australi ... FEATURES: - fully native FSX- Dinamika e falsifikimit dhe e qëndrueshme ende e shkathët e fluturimit - Pilotët e animuar, pedalet, shkopinj dhe dyert - ngjyra të shumta me një re ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Bruce Fitzgerald
Emri i dokumentit hughes_269c_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 16-02-2012
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 13 434
Size: 41,9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin e pajtueshëm FS2004 klikoni këtuBeautiful native FSX (foto-real), Tokio Tokë Vetë-Mbrojtëse (foto-real), Tokë Tokë Vetë-Mbrojtëse (foto-reale) Forca e Mbrojtjes. E përfshirë me kon ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad
Emri i dokumentit hughes_oh-6_series_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 29-11-2011
Ndryshuar 22-08-2019
Downloads: 12 085
Size: 51.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për herë të parë në historinë e Microsoft Flight Simulator, një zhvillues ka krijuar dhe lëshuar një shtesë të helikopterit Enstrom. Simulimet Eagle Rotorcraft (në marrëveshje me Rikoooo) janë krenarë të jemi zhvilluesi i parë që i dha bashkësisë simulimin e fluturimit një Enstrom 280FX me cilësi të lartë për ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
Emri i dokumentit enstrom_280fx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5