Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 21-02-2020
Ndryshuar 02-03-2020
Downloads: 17 875
Size: 207 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Prezantimi me videoThe Boeing 737-MAX8 është rikthyer në Rikoooo! A jeni gati për të fluturuar këtë aeroplan përrallor? Withshtë me lejen e krijuesit të saj Hiroshi Igami (TDS) që ne ofrojmë këtë paketë të shkëlqyeshme duke përfshirë 41 riparime. Përfshirë me kabinën e paracaktuar virtuale të FSX 737-800 modifikuar nga Alejan ... Lexo më shumë
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 1.03
Krijuar 23-05-2019
Ndryshuar 23-05-2019
Downloads: 12 282
Size: 295 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një paketë e plotë për FSX/ SP2 (testuar nga Rikoooo dhe në përputhje me Prepar3D v4.5) me panelin e plotë VC dhe ndarjen e bumit. Optimizuar për multiplayer me bum animuar, dhe pikëpamjet e kamerës për karburantin Ariel. Përmban bum standarde karburantit, bum me attachment drogue, dhe syst MPRS ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Gary D. Shetter III
Emri i dokumentit boeing_kc-135_stratotanker_package.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 1.0
Krijuar 10-03-2019
Ndryshuar 19-03-2019
Downloads: 94 451
Size: 365 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është Boeing 727-200 VistaLiners / Erick Cantu fillimisht për FS2004 konvertuar për FSX Dhe P3D. Kjo paketë super është në dispozicion me 154 liveries të të gjitha llojeve dhe nga shumë vende, një thesar i vërtetë! Kjo paketë mega është e pajtueshme FSX / FSX-Steam Edition / P3Dv1 v2 v3 v4. Korrigjimet ishin ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit boeing_727-200_with_154_liveries.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 28-12-2018
Ndryshuar 28-12-2018
Downloads: 11 756
Size: 98.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing 727-31 regjistruar N908JE është i vetmi 727-31 i transformuar në një avion privat dhe i përket kompanisë JEGE INC në SHBA. Shtesa shtesë e plotë e bazuar në modelin e shkëlqyer 3D të TDS (Tenják Developers Studio) dhe fantastike kabina virtuale e Thomas Ruth. Përfshin me FMC, autentike ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Model nga TDS Tenják Developers Studio, VC nga Thomas Ruth, cilësi nga Josue Rafael, Sound nga Adam Murphy. Paketa e personalizuar nga Rikoooo
Emri i dokumentit private_boeing_727-31.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 07-11-2018
Ndryshuar 05-12-2018
Downloads: 9 712
Size: 87.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing C-32 është një aeroplan i transportit ushtarak të USAF që rrjedh nga 757-200. Aktualisht po shërben si Forca Ajrore Dy. (Më shumë informacion në Wikipedia). Forca Ajrore Dy është shenja e thirrjes e përdorur nga çdo avion i Forcave Ajrore të SHBA që mban nënkryetarin e Shteteve të Bashkuara përveç nëse Presidenti i S ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Model nga TDS, VC nga Alejandro Rojas Lucena dhe Ken Wiggington, rilyeni nga Candyman. Përgatitur dhe mbledhur për P3D & FSX nga Chris Evans. Falënderime të veçanta për Chris Evans për screenshots
Emri i dokumentit boeing_c-32_air_force_two_usaf.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 12-06-2018
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 169 588
Size: 436 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Exclusive! Boeing 787 Familje Mega-pack me riparime 82, ndoshta paketa freeware më e mirë në botë për FSX dhe P3D. Përfshin të gjithë familjen Boeing 787 të gjashtë modeleve (787-800RR dhe GEnx, 787-900RR dhe GEnx, 787-10RR dhe GEnx). Ky paketë përfshin dy versione. Një version me vetëm një panel 2D th ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Tenják Developers Studio, redaktuar nga ricardo_tv dhe Chris Evans. Paneli 787 2d nga G Munro. VC e modifikuar nga Alejandro Rojas Lucena. Repack, fixes dhe përditësime nga Rikoooo
Emri i dokumentit tds_boeing_787_mega_pack.exe
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 20-12-2017
Ndryshuar 30-08-2019
Downloads: 37 143
Size: 655 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing 747-8 e bukur me 14 unike në rezolucion të lartë (4096px²) plus textures të reja për kabina virtuale. Përmirësimet e stilit përfshijnë dyert, dritaret e reja, nyjet e reja, linjat e reja, më shumë detaje, turbinat e reja, rrota të reja, pilotët e rinj dritat, hije të reja, kontrolle të reja të tokës. Lexoni ri ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit boeing_747-8_hires_retro_liveries_pack.exe
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 23-06-2017
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 61 665
Size: 141 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu për herë të parë një paketë mega që përmban Boeing 737-300 + Winglets, 737-400, 737-500 + Winglets. Modelet janë vendas FSX / P3D dhe compatibles Prepar3D v4. Përfshin kabina virtuale të zgjeruara (FSND 737-800) me GPWS, FMC, Utility Ground, Control Dump Fuel dhe Autoland. Ky pako ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit boeing_737_classic_multi_livery_pack.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 27-03-2017
Ndryshuar 06-12-2018
Downloads: 25 534
Size: 33.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing 727-200 me i avancuar kabinë virtuale dhe MFK në ngjyrat e dy transportuesit kryesore DHL dhe FedEx, a jeni gati për të ofruar mallra në mbarë botën? paketë të plotë me tingujt doganore, QV dhe 3D model. Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, Tenohu Studio për Zhvilluesit, Luis Quintero, Garret Smith, Luis Perina, Struktura e Djathit, Të mbledhura dhe të përgatitura për P3D/FSX nga Chris Evans
Emri i dokumentit boeing_727-200_dhl_fedex.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 07-10-2016
Ndryshuar 15-11-2016
Downloads: 28 743
Size: 88 MB
Liçensë freeware i jashtëm
A e dini se miliarderi Donald Trump ka vet avionin e vet vigan private? Kjo është një customized Boeing 757-200 me luksoze interior.Now ju mund të fluturojnë këtë aeroplan të pabesueshme në simulator tuaj fluturimit përmes Rikoooo, avioni përfshin një panel të detajuar 2D (ekran të gjerë), bazë VC, MFK, GPWS, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Projekti Opensky, rilyej: Andre Ludick, panel: G Munro, tingëllon: Adam Murphy
Emri i dokumentit boeing_757-200_donald_trump.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 03-08-2016
Ndryshuar 05-12-2018
Downloads: 22 613
Size: 54.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing P8-A Poseidon Patron Dy Four "Batmen" paketë me përmirësimin e QV përfshin porosi Dashuri, kabinë virtuale, panel 2D, animacione, efekte, wipers Puna (djathtas Mouse klikoni në switch) me efekt shi. Switches për ekranet LCD, EICAS, PFD, MFT. kaloni Autobrake. Hapja pilotët dritare. Cabin L ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Modeli nga TDS, i përforcuar nga Alejandro Rojas Lucena, i mbledhur dhe i përgatitur për të FSX nga Chris Evans
Emri i dokumentit boeing_p8-a_poseidon.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 28-01-2016
Ndryshuar 25-09-2018
Downloads: 11 705
Size: 36.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo eshte nje FSX/P3D vetëm konvertim dhe nuk do të punojë me FS2004. Modeli origjinal i krijuar nga AlphaSim Ltd për FS2004. Përditësuar në serinë CONECT B-52H nga David Robles. Ky avion u testua më FSX Ari me përshpejtim, Prepar3Dv2.5, dhe Prepar3Dv3. Jo i pajtueshëm P3D v4 + Platforma CONECT është ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit boeing_b-52h_conect_package.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 23-01-2016
Ndryshuar 25-01-2016
Downloads: 116 373
Size: 297 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Boeing 777-200 version Ultime Pack nga Handhale Ravat. Specifikimet: LNAV Punime dhe GPWS. VC modeli në dispozicion. Model nga POSKY. Përmban 3 grupe të shëndosha autentike. Edited Aircraft.cfg me pasagjerëve dhe kabinë pikëpamjet. Gjithashtu përmban një EFIS Pune, V1 Vr V2 dhe Speeds panik (On PFD) DSP punës me ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Projekti OpenSky, update nga Handhale Ravat
Emri i dokumentit boeing_777-200er_ultimate_pack.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Versioni 2
Krijuar 27-02-2015
Ndryshuar 30-08-2019
Downloads: 26 277
Size: 44.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Pak Boeing 747-8I Air China me përmirësimin e QV. Kina u bë zyrtarisht në 2014 bota e parë fuqinë ekonomike përpara Shteteve të Bashkuara, ishte normale për Rikoooo të kushtoj një paketë, mbledhur dhe redaktuar nga Chris Evans.Air Kina është e vetmja linjë ajrore kombëtare e Aviacionit Civil të Kinës, është një .. . Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor SkySpirit2011, Alrot, Përmbledhur dhe redaktuar për të FSX nga Chris Evans & Enrique Cornejo
Emri i dokumentit boeing_747-8i_air_china_package.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 27-02-2015
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 42 845
Size: 80.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Air Force One është thirrja shenjë të ndonjë avion të Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, në të cilën është Presidenti i States.Since 1990 Bashkuara, flota presidenciale përfshin dy Boeing 747 pajisur posaçërisht dhe të rinovuar në mënyrë që presidenti dhe ekipi i tij mund të lëvizin me fleksibilitet dhe në mënyrë të sigurtë, ndërsa m ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor SkySpirit2011, Alrot, redaktuar nga Enrique Cornejo, modifikuar dhe fiksuar nga Rikoooo, Air Force One rilyej nga Dagobert
Emri i dokumentit boeing_747-8i_air_force_one_package.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5