Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 03-10-2019
Ndryshuar 05-10-2019
Downloads: 29 188
Size: 58.4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu për herë të parë në Freeware for Prepar3D v4 (gjithashtu i pajtueshëm FSX) Airbus A350-1000 me tetë repaint, kabinë virtuale dhe tinguj me porosi. Faleminderit Camil Valiquette (CamSim) që na dhanë lejen për të kthyer modelin e tyre nga A350-1000 në P3D v4 / FSX në formatin amtare.Përpjekjet: Virg ... Lexo më shumë
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 22-02-2019
Ndryshuar 22-02-2019
Downloads: 13 284
Size: 72.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Shumë i mirë Airbus A320-232 i modeluar nga Project Airbus, Ky paket përfshinë Panelin 2D Stefan Liebe XHUMXD, i cili përfshin një SFCC (slats / flaps computer) të paracaktuar nga Ken Webber, si dhe Callouts, llogaritjen V32, auto-flare, FMC Dhe shumë më tepër. Një paketë zanore IAE1 nga Simulimet SkyHigh është ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a320-232_british_airways_landor.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 05-09-2018
Ndryshuar 26-09-2018
Downloads: 24 034
Size: 87.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketë Sublime që përmban Airbus A310-200 / 300 / MRTT me xNUMX liveries dhe tinguj të vërtetë për motorët GE dhe PW. Modele dhe VC krijuar nga Thomas Ruth. Përfshin FMC, GPWS, Handling Ground, V-Speed, dhe të dhënat e Fluturimit të dhënave. Kokpit dhe panelet virtuale janë shumë të kompletuara me vlerësimet unike (shihni ekranin ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Thomas Ruth, paketë nga Luis Quintero, ripaketoi nga Rikoooo
Emri i dokumentit airbus_a310_multi-livery.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 12-06-2018
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 72 933
Size: 328 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Airbus A350-900 XWB me riparime 39, në këtë model të ri (FSPainter) animacionet që nuk punojnë në versionin e mëparshëm tani punojnë (aileronët, anulimet, timoni etj). Pasi që nuk ka kabinën virtuale 3D freeware për A350, kabina e A330NG e Thomas Ruth është vendosur dhe përshtatur për të ... Lexo më shumë
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 20-12-2017
Ndryshuar 29-08-2018
Downloads: 17 267
Size: 37.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketë e plotë për këtë Airbus A330-243 në ngjyrat e Hawaiian Airlines. GPWS të përfshira për Airbus, FMC, VC dhe tingujt me porosi. FSX dhe P3D në përputhje me v4.1 +. Hawaiian Airlines është një linjë ajrore amerikane me bazë në Hawaii. Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare nga shpërndarja e saj në Honolulu ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Modeli nga Thomas Ruth, Repaint nga Dominik Stahel, Custom paketuar nga Chris Evans
Emri i dokumentit airbus_a330-200_hawaiian_airlines.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 06-03-2016
Ndryshuar 03-10-2019
Downloads: 76 984
Size: 164 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është i ri Airbus A350-900. një avion të ri revolucionar. Modeli dhe repaints janë krijuar nga FSpainter. Falë FSpainter për modelin. Kabinë virtual është ai i A330-300 nga Thomas Ruthit (aktualisht nuk ka asnjë freeware A350 VC). Plane bërë flyable dhe paketa mbledhur nga mua ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit fspx_airbus_a350-900xwb.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 11-12-2015
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 106 815
Size: 232 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ky është koleksioni i plotë i modeleve A330 të krijuara nga Thomas Ruth me VC. Ky koleksion ka -200, -200F, -MRTT dhe -300 variantet e A330. Ju lutem vëreni vëllimin 2 të krijuar nga Project Opensky Team nuk ka VCTë gjithë paketën ka customets për General Electric CF6-80E1, Pratt & Wh ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a330_multi-livery_package.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 21-08-2015
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 35 520
Size: 60.8 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo është një paketë e Airbus A320 nga avioni i avionëve amerikanë JetBlue Airway, me textures 17 të përfshira me edicionet speciale. Tekstet virtuale të pilotëve të remasteruar në tingujt HD, të personalizuar dhe autentik, vlerëson Airbus A321, shtesa është 100% në përputhje me Prepard3D dhe FSX Avull. Një pako që duhet të lutem A ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit jetblue_a320_mega_pack_v2.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 2
Krijuar 02-02-2014
Ndryshuar 26-09-2018
Downloads: 183 064
Size: 140 MB
Liçensë freeware i jashtëm
paketë të plotë duke përfshirë të gjitha Airbus A340-XXX (nga Thomas Ruthit) me kabinë virtuale dhe 42 repaints të kualitetit të lartë. Gjithashtu përmban dy lloje të shëndoshë: CFM56-5C dhe Rolls-Royce Trent 500 (nga André Silva dhe Devyn Silverstein), kjo paketë është mbledhur fillimisht dhe redaktuar nga Luis Quintero dhe sl ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a340_mega_package_vol_1.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 02-02-2014
Ndryshuar 26-09-2018
Downloads: 87 353
Size: 154 MB
Liçensë freeware i jashtëm
paketë të plotë duke përfshirë Airbus A340-200 dhe A340-300 nga Projektit Opensky (pa kabinë virtuale, 2D panel vetëm kontrollit) dhe repaints 45 të kualitetit të lartë. Gjithashtu përmban tingujt: CFM International CFM56-5C nga André Silva. Kjo paketë u mblodh fillimisht dhe redaktuar nga Luis Quintero dhe pak më ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a340_mega_package_vol_2.zip
Paneli i 2D vetëm
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 28-11-2013
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 681 197
Size: 739 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është mega paketën e Airbus A320 Family me 145 riprodhimet e kualitetit të lartë. Kjo paketë përmban të gjitha Airbus të familjes A320 (katër modele) me tingujt me porosi të tilla si CFM56 dhe Aero Engines Ndërkombëtare V2500.Includes për çdo model një kabinë virtuale (VC) me edicionin special V3 (3.05) ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a320_family_mega_pack_v3_05.exe
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 3.05
Krijuar 22-10-2013
Ndryshuar 14-08-2018
Downloads: 90 549
Size: 102 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Kjo paketë përmban modele 14 e Airbus A300-XXX (-600R, 600F, ST, B1, B2, B4) dhe liveries 31 listuara në tabelën e mëposhtme. Çdo model ka panel saj 2d dhe kabinë virtuale me porosi tingëllon si: General Electric CF6-80C2, CF6-50C2 dhe Pratt & Whitney JT9D-7R4G2 (që zëvendëson JT9D-59A nuk ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a300_multi-livery_mega_pack.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 29-08-2012
Ndryshuar 19-04-2017
Downloads: 307 732
Size: 44.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Më 05 / 05 / 2013: mete Fixes QV dhe duke shtuar një panel 2D krijuar nga Rikoooo.Airbus A380 Air France ngjyra, kjo është paketë të plotë! Përfshin kabinë virtuale të bazuar në një A380 dhe doganore reale tingujve, kjo paketë gjithashtu fixes mete me xham errët (xhami) dhe radio. Kabina e klasit të parë (floo dytë ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
Emri i dokumentit airbus_a380-800_vc_air_france_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 28-08-2012
Ndryshuar 30-06-2019
Downloads: 53 304
Size: 65 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Superb Airbus A320 në ngjyrat e kompanisë zvicerane, ka tinguj me porosi, përdorin kabina virtuale "të modifikuar" të parazgjedhur FSX A321 (njësoj si A320). Flying këtë aeroplan është fun fun.Swiss International Air Lines AG (e shkurtër: zvicerane) është fluturim fluturim ajrore e Zvicrës operative të planifikuara shërbimet ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit airbus_a320-214_swiss.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 03-05-2012
Ndryshuar 15-10-2012
Downloads: 35 353
Size: 65.5 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Paketë Superb duke përfshirë Airbus A319, A320, A330 dhe A340 (të gjitha me VC) në ngjyrat e TAP PortugalIn përzgjedhja e kategorisë FSX/P3D zgjidhni "TAP Portugal Pack" Transportes Aereos Portugueses, SGPS, SA, i njohur zakonisht si TAP, është linja ajrore kombëtare e Portugalisë. TAP Portugalia është shteti 100% pro ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
Emri i dokumentit tap_portugal_pack_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D