Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 22-02-2019
Ndryshuar 23-02-2019
Downloads: 3 482
Size: 33.2 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është F-100 Super Sabre një nga luftëtarja e parë supersonike amerikane (fluturimi i parë në 1955), kjo shtesë është një konvertim vendas për FSX Përshpejtimi i pajtueshëm Prepar3D v4 +. Përfshira me disa animacione, kabina kryesore virtuale, panel 2D, tinguj, tre repaints, dhe documentation.The Nort ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Ekipi Classic Design Warbirds, paketa dhe konvertimi amtare nga LLS
Emri i dokumentit f-100c_super_sabre_cwdt.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 09-02-2018
Ndryshuar 29-08-2018
Downloads: 6 310
Size: 18.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Rockwell OV-10D Bronco në ngjyrat e Korpusit Detar të Shteteve të Bashkuara (USMC) dhe Patrol Civil Air (CAP: një ndihmës civil i Forcave Ajrore të SHBA). Modeli 3D konvertuar në vendas FSX format nga LLS. Prepar3D kompatibil me v4, përfshin tingujt me porosi, textures me rezolucion të lartë, animacione, matje me porosi ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Modeli origjinal nga Tim Conrad, FSX format amë nga LLS, e mbledhur dhe redaktuar nga Chris Evans, rilyeni nga Ken Glazer
Emri i dokumentit rockwell_ov-10d_usmc-civil_air_patrol.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 20-09-2013
Ndryshuar 30-05-2015
Downloads: 10 251
Size: 24.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
T-28 Trojan është një avion trajnimi i përdorur nga marina amerikane pas 1949. Ajo zëvendësohet më vonë nga T-34 Mentor. Ky aeroplan mund të bjerë në një bartës. (Versioni i pajtueshëm me FS2004 është i disponueshëm këtu) Një shtesë e mrekullueshme për të FSX & P3D më parë payware por tani falas! Përfshin nëntë struktura, një mendje VC ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit alpha_t-28_trojan_set_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 02-08-2012
Ndryshuar 06-01-2019
Downloads: 25 594
Size: 86.0 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Beechcraft T-6 Texan II është një avion me një motor turbohelikë ndërtuar nga Avioni i kompanisë Raytheon së (tani Hawker Beechcraft). Bazuar në Pilatus PC-9, T-6 është përdorur nga ana e Shteteve të Bashkuara të Forcave Ajrore për trajnimin bazë pilote dhe nga Shtetet e Bashkuara të marinës për fillor dhe të ndërmjetme të përbashkët Na ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
Emri i dokumentit iris_pro_series_t-6a_texan_ii.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 31-05-2012
Ndryshuar 29-08-2018
Downloads: 17 089
Size: 20.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Version FS2004 klikoni këtuKëtu përsëri një mrekulli super për të provuar pa moderim, këtu është një punë e bërë mirë! këtu është Tim Conrad. Paketë gjithëpërfshirëse: HD 2048x2048 textures DXT5, kabina virtuale me cilësi të lartë dhe tastat e klikueshme, me porosi, vendas FSX SP2, modeli 3D i krijuar me FSX SDK SP2 / Acceleration.Incl ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit north_american_rockwell_ov-10a_bronco_series.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 11-04-2010
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 12 304
Size: 18.82 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Amerikës së Veriut Aviation T-6 Texan ishte e një e vetme-motor avion trajner i avancuar përdoret për të trajnuar pilotët e Shteteve Forcave të Bashkuara të Ushtrisë Ajrore, Shtetet e Bashkuara të marinës, forcave ajrore mbretërore dhe forcat e tjera ajrore të Commonwealth britanik gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe në të 1950-së. Projektuar nga Amerikës së Veriut A ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor David Eckert, Warwick Carter, Michael Flahault
Emri i dokumentit t-6g_texan_for_fsx_sp2.zip
3D Virtual Cockpit
Nuk është testuar nëse është amtare FSX
Krijuar 30-03-2010
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 31 367
Size: 39.04 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për versionin e pajtueshëm FS2004 klikoni këtuKy është F-86 E / F i Amerikës së Veriut SABER + SP1 i përditësuar për FSX. Një aeroplan me një kabinë të plotë 3D dhe struktura foto-realiste, tingujt janë të pabesueshme dhe modeli është me cilësi shumë të lartë. Kjo shtesë mund të jetë lehtësisht një payware, por është freeware për ou ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX
Emri i dokumentit north_american_f-86_ef_sabre_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4