Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 06-11-2016
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 34 318
Size: 407 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është një nga flotës më të mira të shkarkohen në Rikoooo, Discover avion i Air Berlin, fluturojnë me shtatë modele që përbëjnë flotën në 2016. Për të siguruar ju me një përvojë të realizmit ne kemi mbledhur së bashku në një paketë të vetme freeware më të mirë të momentit. Ne kemi përfshirë edhe një FMC, re ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë e autorëve dhe dokumentacionit, në paketën
Emri i dokumentit air_berlin_fleet.exe
Me dhe pa VC
Nuk është testuar nëse është amtare FSX
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 05-07-2016
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 38 289
Size: 488 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu Flota Zviceriane Ndërkombëtare e Ajrit për të FSX, FSX-Steam Edition, Prepar3D v1, v2 dhe v3. Paketë të plotë me shumicën e aeroplanit nga flota e vërtetë që nga qershori 2016. Disa avionë nuk janë më pjesë e flotës por përfaqësojnë një moment historik, ato ofrohen si shpërblim.Çdo avion h ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë në paketën
Emri i dokumentit fleet_swiss_international_air_lines.exe
Me dhe pa VC
Versioni i instaluesit 10
Krijuar 17-10-2014
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 101 794
Size: 353 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Rikoooo ka kënaqësinë të prezantojë flotën e plotë El A në shërbim gjatë vitit 2014 Ky paketë është në përputhje me Flight Simulator X SP2 / Acceleration dhe Prepar3Dv1 (v2 kontrolloni këtu). Ne do të donim të dhënë një falënderim të veçantë për të gjithë autorët e këtij pack freeware.Established në 1948 si ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë në auto-installer / paketë
Emri i dokumentit flotte_el_al_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 09-02-2014
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 83 490
Size: 215 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Rikoooo paraqet flotë ajrore LTU (LUFTTRANSPORT-Unternehmen për "ndërmarrje të transportit ajror") i cili në 2009 bashkua me Air Berlin. Kjo paketë është një botim i veçantë në kujtim të asaj që ishte kjo kompani nga 1955 për 2009. Zbuloni dhe fluturojnë avionin 10 historike që kanë përbërë LTU ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Multiples autorët, ripaketoi nga Ricardo_tv, rritet nga Rikoooo
Emri i dokumentit ltu_international_airways_fleet_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 26-06-2013
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 105 842
Size: 188 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Rikoooo paraqet flotën e plotë Easyjet versionin 1.0 për Flight Simulator X (FSX) SP2 ose Përshpejtimi dhe Prepar3D (P3D) në përputhje me Windows XP / Vista / 7 / 8 + Kjo paketë është e përbërë nga disa modele dhe riparime në origjina të autorëve të ndryshëm, lista e autorëve është në dispozicion përmes ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Multiples Auhtors - Shih në paketë
Emri i dokumentit easyjet_fleet_fsx_p3d.zip
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 19-04-2013
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 59 727
Size: 136 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Zbuloni në këtë pako ekskluzive të flotës Corsair International dhe Corsairfly.com FSX dhe P3D ! Për më tepër, Boeing 747-300 është përfshirë me ngjyrat e shkruara CORSAIR. Tekstet Ndërkombëtare Ndërkombëtare A330-300 janë bërë nga Erik Bender (Rikoooo.com) Corsair International A330-200 textures hav ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë në paketën
Emri i dokumentit flotte_corsair_international_fsx_p3d.zip
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 14-06-2012
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 51 121
Size: 176 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Ekskluzive Rikoooo.com Këtu është flota e plotë Royal Air Maroc (RAM) plus flota shtesë Atlas-Blue dhe Jet4you për FSX. Kjo paketë është optimizuar për performancë maksimale në FSX. Tetë zbukurime (plus katër të tjerë) sa më realiste të jetë e mundur janë projektuar posaçërisht për këtë paketë. Flota RAM a ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë në paketë
Emri i dokumentit royal_air_maroc_fleet.zip
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Versioni 1.0
Krijuar 09-11-2011
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 302 890
Size: 378 MB
Liçensë freeware i jashtëm
12 / 11 / 2013: Përditësuar në v1.2: Korrigjim A320 & 321, skedarët e avionëve.cfg nuk u instaluanNdërtiminEgyptair flota Paketë e fundit për FSX SP2 & P3D është rezultat i muajve të kuvendit, krijimit dhe modifikimit të dosjeve me qëllim të promovimit të bashkësisë së Simulatorit të Fluturimit me më të mirët ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Lista e plotë e autorit në paketë
Emri i dokumentit flotte_egyptair_ultime_pack_v1.2_fsx_p3d.zip
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Krijuar 29-06-2011
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 463 032
Size: 331 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Fluturimi i Plotë i Emirateve Fluturuese v3.0 në përputhje me FSX SP2, Përshpejtimi, FSX Edition me avull dhe Prepar3D v XX. Një përmbledhje e jashtëzakonshme në dispozicion falas. Rikoooo ka dhënë një vëmendje të veçantë në integrimin dhe funksionalitetin e sistemeve të avionikës, duke përfshirë ndreqjen e shumë mete. Kjo flotë i ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor lista e plotë në paketën
Emri i dokumentit emirates_fleet_v3_0.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 10
Versioni 3.0
Krijuar 29-04-2010
Ndryshuar 30-07-2018
Downloads: 774 558
Size: 309 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Hyrje Këtu është flota e Air France v2 për Microsoft (R) Simulator Flight X (FSX) Service Pack 2 (SP2) ose Acceleration dhe Lockheed Martin Përgatitja 3D (P3D). Nuk ka përputhje me FS2004. Tani ju mund të vendosni veten në komandën e një flotë të tërë, 19 nga modelet 19. Faleminderit për krijuesit e f ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Nombreux auteurs voir liste të plotë dans le paketë
Emri i dokumentit la_flotte_air_france_v2.1_fsx_p3d.zip
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 2