Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 11-12-2015
Ndryshuar 30-11-2018
Downloads: 4 617
Size: 31.1 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Avioni ultralight eksperimentale zhvilluar nga Chris Pyatt me variacione të ndryshme 11. Ju mund të merrni më shumë informacion në lidhje me këtë projekt në faqen e internetit: http://kp-coolstuff.com/3d_project3~~HEAD=pobj. Set i cilësisë shumë të mirë modeluar plotësisht në 3D. info teknik: Vende = 1, Max. Empty Pesha (Mundësuar A ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor Krispy1001 (Kris Pyatt)
Emri i dokumentit altramax.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Versioni 2
Krijuar 22-09-2013
Ndryshuar 29-08-2018
Downloads: 15 247
Size: 23.7 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është njohur Anija e hapësirës Ndërmarrja e kapitenit Kirk, i ngarkuar me një mision të eksplorimit ndëryjore prej pesë vjetësh.FSX / P3D - NCC-1701 USS ENTERPRISE - Star Trek - Realitet i Alternuar (2009) - V2.0Kompania e përditësuar NCC-1701 USS Enterprise. Pako e plotë duke përfshirë modelin e përditësuar, VC, textur ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
autor RicardoPJr
Emri i dokumentit 1701_uss_entreprise_alternate_2_0.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 10.5
Krijuar 13-05-2013
Ndryshuar 17-05-2013
Downloads: 12 508
Size: 12.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Halo 4 është lojë e shtatë Video në seri Halo. Yss-1000 është një luftëtar anije kozmike të përshtatshëm për lojë në lojë me aftësi mbresëlënëse! Enjoy veten për të kontrolluar këtë makinë që mund të arrijnë shpejtësi të çmendur. Modeli është shumë besnik ndaj lojës, grafika janë me cilësi të lartë, përfshirë me EFF ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Bruce Fitzgerald, Rob Barendregt
Emri i dokumentit halo_4_sabre_starfighter_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Versioni i instaluesit 2
Krijuar 29-02-2012
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 10 701
Size: 8,65 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Vetëm për FSX-Betimi i akullit BATTLESTAR GALACTICA TOS DY-PACKTë liruar paketën e avionit. Zeus Hapësirë ​​ajrore Viper SF.MK.II, dhe Cyber ​​Aero CR-14 Artizanat bastisës. Të dyja janë nga seriali televiziv Battlestar Galactica origjinal. Të dy artizanët janë FSX Përshpejtimi amtare, dhe të ketë vlerësime me porosi, VC, pikëpamje të shumta, ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-Acc
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit battlestar_galactica_tos_two-pack_fsx_acceleration.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 29-04-2011
Ndryshuar 23-02-2015
Downloads: 19 655
Size: 18.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Për variantin FS2004 pajtueshme klikoni herePress "L" për të aktivizuar afteburner efekt. 2D kabinë është më i plotë se kabinë virtuale të Amerikës së Veriut XB-70 Valkyrie u një prototip bombardues supersonik i 1950 vonë SHBA. Ajo është projektuar nga të Amerikës së Veriut. Vetëm dy kopje janë ndërtuar, në ... Lexo më shumë
i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
autor Massimo Altieri, update nga Bob Chicilo
Emri i dokumentit north_american_xb-70_bob_nasa_fsx_p3d.zip
3D Virtual Cockpit
Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
Versioni i instaluesit 8
Krijuar 29-01-2011
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 9 277
Size: 10.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Katër Seat turbohelikë turne / sport / avion trajner. Kjo "çka nëse" projektimit ka dy skema bojë, vlerëson doganore, dhe të gjitha këto gjëra të tjera. Paint Kit përfshira. Kabinë virtuale është modeluar mirë, dhe ajo ndjehet mirë, ky aeroplan është i kontrolluar vetëm nga QV, tendë është i madh dhe mundet ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Emri i dokumentit sus_scrofa_ss-4p_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D
Krijuar 28-10-2009
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 27 188
Size: 18.37 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu mund të jetë e ardhmja Boeing ... Kjo është një avion i trilluar nga filmi i famshëm "2001, Odisea Space 'Kjo shtesë është testuar deri në Mach 1.5 dhe 50,000 ft me autopilot engaged.It është cilësia e mahnitshme, kabinë virtuale modelimit është shumë i mirë si ju mund të shihni nga foto, nuk ka ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
autor Tim Piglet Conrad
Emri i dokumentit boeing_7072_orion_supersonic_transport_fsx.zip
3D Virtual Cockpit
Autokton FSX dhe / ose P3D