Gjuhë
Rendit Files nga:
Default | emër | autor | data | Hits
Krijuar 20-03-2013
Ndryshuar 20-03-2013
Downloads: 13 791
Size: 45.9 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Një tjetër version është në dispozicion FSX et P3D klikoni këtuNjë fjalë: "Wow!" ju nuk do të shihni një shtojcë ku simulimi është aq i lartë sa herë që është shpejt, sigurisht më i zhvilluari dhe më kompleksi i të gjitha shtesave freeware për FS2004. Një kryevepër që meriton vëmendje. Mësoni është padyshim nec ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit pttu154-b2v9_6_1.zip
3D Virtual Cockpit
Nga autori
Krijuar 01-11-2010
Ndryshuar 12-07-2012
Downloads: 14 359
Size: 59,4 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Këtu është avioni sovjetik supersonik pasagjerësh. Fluturimi i parë në 1968, dy muaj para Concorde perëndimore. Gjithashtu i njohur si "Concordski" ose "ngarkues" versionet .Four përfshirë. Standard, përmirësuar dhe NASA version plus një version i modernizuar nuk përfundoi. New coc plotësisht funksionale virtual ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Thomas Ruth, Claudio Mussner
Emri i dokumentit tupolev_tu-144_complete_package_2.0_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit
Krijuar 03-02-2009
Ndryshuar 18-03-2013
Downloads: 24 480
Size: 91.87 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Përditësuar 12 / 06 / 2010: Added patch 2.0.3 Një vit e gjysmë të punës janë të nevojshme për të përfunduar këtë update. Këtu është një version i ri i versionit 154 Tu-2.03. Një pjesë shumë e madhe e punës është bërë për të mbushur boshllëqet, fix bugs dhe gabime, për të përmirësuar pamjen dhe leximin e shumë paneleve. Nuk është tani ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
Emri i dokumentit pt_tu-154m_full_2.03.zip
3D Virtual Cockpit
Nga autori
Krijuar 09-12-2008
Ndryshuar 13-07-2012
Downloads: 10 910
Size: 20.6 MB
Liçensë freeware i jashtëm
Legendary bombardues rus bërthamore, një nga simbolet e Luftës së Ftohtë. Një shembull i jetëgjatësisë. Krijuar në 1954, ajo është ndryshuar disa herë dhe tani është që veprojnë në Rusi. Shumë versione: M, K, KR, Tu-142, Tu-119 (me motor - reaktorit bërthamor), etj .. Ka pasur edhe një version civil të Tu-1 ... Lexo më shumë
i pajtueshëm FS2004
autor Vladimir Zhyhulskiy
Emri i dokumentit tupolev_tu-95ms_bear_fs2004.zip
3D Virtual Cockpit