Gjuhë

IRIS Pilatus PC-9 FSX & P3D

INFORMACION

Zhvilluar nga "Manualin Pilot" të RAAF PC-9 / A fluturuar nga Air Force Australian Mbretërore. Ideal për Hard-vlon kjo shtesë është një cilësi e pabesueshme për një produkt të lirë.

Features: Custom tingëllon. Vlerëson rikrijuar me besnikëri dhe specifike për PC-9 / A fluturuar nga Air Force Australian Mbretërore. Modeli i shkëlqyer fluturimit projektuar dhe miratuar nga ish-instruktorë të PC-9 / A. Një shumëllojshmëri të gjerë të paintschemes dhe paintkit lartë rezolutë që synon lehtësimin e repainting nga përdoruesit. Dritaret progresive krem ​​në rast të ftohtit ekstrem. artileri Droppable dhe ekuipazhin prishet! (Jo testuar). textures HD

Një perlë e vërtetë që ju duhet të jepni një provoni!

INFORMACION