Gjuhë

Pilatus PC-6C H2 Porter FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.6 MB
 • Shkarkime 5 795
 • krijuar 11-06 2019-
 • ndryshuar 11-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad (Planet Peculiar Piglet's), Tingull nga ZiggyFsims, Redaktuar dhe Paketuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është Pilatus PC-6C H2 në një paketë të plotë, ky shtojcë e bukur u krijua nga Tim Piglet Conrad që falënderojmë. Kuvendi dhe krijimi i paketës nga Rikoooo. Përfshira me kabina virtuale të klikueshme dhe struktura HD, tinguj të vërtetë (motor PC-12), xNUMX liveries, tingujt e çelsave në kabinë, manuali dhe lista kontrolluese (shih dokumentacionin). Një shtesë e madhe që nuk duhet humbur!

Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 1Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 2Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 3Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 4Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 5Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 6Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 7Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 8Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 9Porter PC 6C H2 Pilatus FSX P3D 10
 • Autori: Tim Piglet Conrad (Planet Peculiar Piglet's), Tingull nga ZiggyFsims, Redaktuar dhe Paketuar nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.6 MB
 • Shkarkime 5 795
 • krijuar 11-06 2019-
 • ndryshuar 11-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad (Planet Peculiar Piglet's), Tingull nga ZiggyFsims, Redaktuar dhe Paketuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium