Gjuhë

Lockheed L-1049H Super Constellation FSX

HOT
Size 34.6 MB
Downloads 23 110
Krijuar 01-07-2010 20: 20: 50
Ndryshuar 01-07-2014 06: 45: 50
Liçensë freeware i jashtëm
Kliko këtu për FS2004 version të përputhshëm

Pajisur me dyer të mëdha mallrash dhe motorët më të fuqishëm, L1049H aka "Super H" ose "Husky" ishte një version të konvertueshme pasagjerëve / mallrave e Super G plejadë. Të përfshira në paketën e katër modele përfaqësojnë avion me dhe pa hundët radar dhe tanke tip.
Katër repaints përfshihen: 1967 Capitol Airways, versionin natyror metalike, Real Aerovias dhe transportin ajror. Tinguj dhe VC janë të përfshira
Lockheed L-1049H Super Constellation FSX Shkarko
Gjuhë