Gjuhë

Lockheed L-1011 Tristar 500 Paketa e paneleve adv FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 38.9 MB
 • Shkarkime 13 461
 • krijuar 23-07 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Michael E. Roberts, Alvery Guiler, David Durst
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky është versioni ADVANCED shtesë i Tristar 500, le të jetë menjëherë i qartë, nuk ka kabinën virtuale (VC), megjithatë, kjo shtesë përmban një panel 2D shumë të plotë dhe të dedikuar për L-1011 Tristar 500. Përfshirë me PDF duke përfshirë listat e kontrollit të ndryshëm, sistemin automatik të tokës me ILS, GPWS, tingujt e shkëlqyera me porosi, modelin shumë të detajuar 3D, riparimet 6: British Airways, Delta, Pan Am, Air Luxor. Gjithashtu përfshin efektet dritë shoku, tym, strobe etj dhe matësit me porosi. Kjo shtesë është një gur i çmuar.

panel
 • Autori: Michael E. Roberts, Alvery Guiler, David Durst
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 38.9 MB
 • Shkarkime 13 461
 • krijuar 23-07 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Michael E. Roberts, Alvery Guiler, David Durst
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium