Gjuhë

Lockheed L1011-100 Përshkrim i Shkurtër: British Airtours VC FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 20.4 MB
 • Shkarkime 14 208
 • krijuar 23-07 2014-
 • ndryshuar 06-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, Paul Craig, ricardo_tv, Custom i paketuar nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Shumë beauteful L1011 Tristar me ngjyrat e britanik guida (ish ndarja e British Airways nga 1969) të ofruara nga tonë të dashur Thomas Ruth. Tristar është një afat-ngarkesë fluturimit tri-jet civil dhe përdorimin ushtarak, ndërtuar nga Lockheed në 1970s dhe 1980s.

Të dhëna vizualisht shumë e mirë, me animacion të plotë, tingujt doganore, kabinë klikueshme virtuale, frame rate miqësore, vlerëson doganore.

l1011ba 2

British guida Lockheed L1011 Tristar Screenshot 1

l1011ba 1
 • Autori: Thomas Ruth, Paul Craig, ricardo_tv, Custom i paketuar nga Chris Evans
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 20.4 MB
 • Shkarkime 14 208
 • krijuar 23-07 2014-
 • ndryshuar 06-12 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, Paul Craig, ricardo_tv, Custom i paketuar nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium