Gjuhë

Lockheed C-5 Galaxy Alphasim FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 39 MB
 • Shkarkime 33 520
 • krijuar 20-05 2015-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Algmentim, Erwin Welker, Michael Pook
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Lockheed C-5 Galaxy është një avion transporti ushtarak e rëndë e USAF projektuar nga prodhuesi i avionëve të SHBA Lockheed.

Kjo është një FSX/P3D azhurnim për Galaxy-in Althenim Lockheed C-5. Paketa përmban një VC të modifikuar dhe të përmirësuar e cila tani ka më shumë matës të shtuar sesa VC-ja e paracaktuar. Paneli ka korrigjuar dritaret e shfaqura për automatik dhe matës të tjerë gjithashtu. Përveç kësaj, katër paketime të shkëlqyera nga autorë të ndryshëm janë përfshirë në paketë.
Gjithashtu, Avioni ka efekt tani re tymi (kontakt i për të mundësuar). Modeli origjinal nga Alphasim, repaints nga autorë të panjohur, pikëpamjet kamera nga Erwin Welker dhe modifikim të ri të panelit dhe efektin e tymit nga Michael Pook.


2D2D plotëviews kabina 1views kabina 2views kabina 3views kabina 4views kabina 5thumbnail 2VC
 • Autori: Algmentim, Erwin Welker, Michael Pook
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 39 MB
 • Shkarkime 33 520
 • krijuar 20-05 2015-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Algmentim, Erwin Welker, Michael Pook
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium